Skip to main content
search
0

Tajski Mix Masaży Olejkiem – nasza odpowiedź na Twoje pytania

Wielu klientów – często tych, którzy już od jakiegoś czasu korzystają z Masażu Balijskiego, pyta, czy powinni zacząć przychodzić na Masaż Tajski. Twierdzą, że ich ciało jest „już gotowe” na bardziej intensywne techniki. Czy nasze organizmy po pewnym czasie są gotowe na Masaż Tajski? A może to indywidualna kwestia? O tym, jak w prostu sposób to sprawdzić, opowiadamy poniżej.

Różne techniki – różne doznania

Często spotykamy się z opinią, iż Masaż Balijski jest tym łagodnym, a Masaż Tajski to po prostu „niezły wycisk”. To błąd! Główną różnicą pomiędzy jednym i drugim jest przede wszystkim technika wykonania. Masaż Balijski charakteryzuje się kojącym uciskiem na mięśnie, a także posuwistymi ruchami, których zadaniem jest zniwelowanie obrzęków. Natomiast Masaż Tajski zdecydowanie należy do grupy masaży głębokich – jego zadaniem jest rozluźnienie silnych napięć, a także rozciągnięcie i uelastycznienie naszego ciała. Zarówno Masaż Balijski jak i Tajski można wykonać mocno. Dlaczego więc polecamy rozpoczęcie swojej przygody od tego pierwszego? Wszystko spowodowane jest tym, że Masaż Tajski jest bardziej intensywny dla naszego organizmu, a także bardziej angażujący klienta. Jedni, gdy tylko spróbują, zakochają się w nim bez reszty. Inni pozostaną wierni swoim pierwotnym, balijskim wyborom. Jak zatem najłatwiej sprawdzić, czy Masaż Tajski to dobry wybór dla Ciebie? Odpowiedzią na te wątpliwości bez wątpienia jest Tajski Mix Masaży Olejkiem!

Czym jest Tajski Mix Masaży Olejkiem?

Tajski Mix to nasza autorska propozycja dla tych, którzy wciąż obawiają się intensywności masażu tajskiego, ale chcieliby spróbować. Dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu naszych terapeutek połączyliśmy przyjemny ucisk masażu balijskiego z elementami techniki zaczerpniętymi z masażu tajskiego klasycznego. Tajski Mix wykonywany jest na bezzapachowym oleju kokosowym o właściwościach natłuszczających skórę. Długie i posuwiste ruchy, podobnie jak uciski i rytmiczne uderzenia wspomogą przepływ limfy niwelując zastoje, a także pobudzą krążenie krwi w naczyniach skóry i mięśni. Elementy rozciągające natomiast wyzwolą ciało od napięć i bólu z nimi związanego, oraz poprawią elastyczność. Po tym masażu zdecydowanie poczujesz więcej przestrzeni we własnym ciele!

Tak samo jak w przypadku Masażu Balijskiego, Tajski Mix również można wykonać nieco lżej lub z użyciem większej siły nacisku – wszystko jest zależne od Twoich indywidualnych preferencji. Nie należy się też obawiać tego, że masaż będzie dla Ciebie bolesny. Nasze masażystki potrafią wsłuchać się w potrzeby Twojego ciała i odpowiedzieć na nie najlepszym masażem.

Kto powinien wybrać Tajski Miź Masaży Olejkiem?

Pomimo tego, iż Tajski Mix dedykowany jest wielu osobom, są pewne stany, w których odradzamy korzystanie z tej formy relaksu. Są to: przeziębienie i stany zapalne z towarzyszącym kaszlem i katarem, nadmierne skłonności do krwawień, nasilona osteoporoza, a także pierwszy trymestr i ostatni miesiąc ciąży.

Podsumowanie

Tajski Mix to bez dwóch zdań nasza odpowiedź na Twoje pytania o masaż tajski. Nie wiesz jak wyglądają głęboko relaksujące techniki pochodzące prosto z Tajlandii? Nasz Mix jest idealnym przedsmakiem tego, co czeka Cię na Masażu Tajskim Klasycznym! Ten typ zabiegu dedykujemy zarówno dla osób, które regularnie korzystają z masaży, jak i dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z orientalnymi rytuałami. W naszych salonach chcemy, by wszystkie zabiegi były skuteczne, ale i bezpieczne. Podczas masażu terapeuci pytają, czy siła nacisku jest dla Ciebie odpowiednia. Jeśli w trakcie zabiegu coś Cię niepokoi powiedz nam o tym. Dołożymy wszelkich starań, byś czuł/-a się komfortowo. To jak, dasz się namówić na nowy wymiar odpoczynku w Samui Spa?

P.S. Pamiętaj, by obserwować nas na Facebook’u i Instagramie, żeby być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami świata masażu!

Close Menu