Balijska Terapia Ziołami to autorskie połączenie przygotowane przez zespół specjalistów Samui Spa. Rytuał wprowadzi Cię w stan głębokiego relaksu, a także ukojenia zmysłów. Terapia Ziołami to gwarancja teleportu na rajską wyspę Bali!

Masaż głowy
Balijska terapia ziołami w Samui spa

Rytuał rozpoczyna się Masażem na bazie oleju z awokado z ekstraktem z trawy cytrynowej, która dzięki swoim przeciwutleniającym właściwościom hamuje procesy starzenia komórek, a także pobudza organizm i zmysły. Następnym krokiem jest Peeling Azjatycki – cukrowy peeling z dodatkiem trawy cytrynowej o właściwościach odświeżających i tonizujących. Zwieńczeniem terapii jest podany tradycyjny napar Jamu. Sporządzony z trawy cytrynowej, kurkumy, imbiru oraz miodu rozgrzeje i oczyści organizm. Balijska Terapia Ziołami to pozycja obowiązkowa wśród tych, którzy chcą doświadczyć głębokiego relaksu i, tak jak nasz zespół, kocha podróże do dalekiej Indonezji!

W skład Balijskiej Terapii Ziołami wchodzą:

  • Balijski masaż na bazie oleju z trawy cytrynowej (60 minut)
  • Peeling azjatycki (25 minut)
  • Tradycyjny napar balijski JAMU przygotowany z dbałością przez rdzenne mieszkanki
    słonecznej wyspy Bali. Jamu składający się z trawy cytrynowej, kurkumy, imbiru, miodu oczyszcza i rozgrzewa organizm
Kup teraz

Cennik Balijskiej Terapii Ziołami:

95 minut

PLN 340

1 terapia

Rytuał “Balijska Terapia Ziołami”

340.00 

Balijska Terapia Ziołami to autorskie połączenie utworzone przez zespół naszych ekspertów. Rytuał rozpoczyna się Masażem na bazie oleju z awokado z ekstraktem z trawy cytrynowej, która dzięki swoim przeciwutleniającym właściwościom hamuje procesy starzenia komórek, a także pobudza organizm i zmysły.  Następnym krokiem jest Peeling Azjatycki, cukrowy peeling z dodatkiem trawy cytrynowej o właściwościach odświeżających i tonizujących. Zwieńczeniem terapii jest podany tradycyjny napar Jamu sporządzony z trawy cytrynowej, kurkumy, imbiru oraz miodu rozgrzeje i oczyści organizm. Balijska Terapia Ziołami to pozycja obowiązkowa wśród tych, którzy chcą doświadczyć głębokiego relaksu i, tak jak nasz zespół, kocha podróże do dalekiej Indonezji!

Czas trwania: 95 min. Cena: 340 zł

***Vouchery są ważne 12 miesięcy od daty zakupu. Vouchery są realizowane i wysyłane w godzinach pracy Salonu. Rezerwacji telefonicznej można dokonać na podstawie numeru vouchera.***

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , , ,
Kup teraz