Masaż Filipiński to kolejna propozycja, powstała pod wpływem inspiracji zachwycającą kulturą wschodu. Zabieg ten oparty jest na tradycyjnej koncepcji filipińskiego uzdrawiania, która zakłada, że zdrowie oraz nasze dobre samopoczucie jest wynikiem równowagi i harmonii organizmu. Masaż, poprzez stymulację mięśni, uwalnia od napięć, usprawnia przepływ krwi oraz limfy, a także wspomaga układ nerwowy eliminując zastoje energetyczne w ciele.

Masaż Filipiński to wspaniały sposób na niezapomniany relaks.
Masaż Filipiński to jeden z najskuteczniejszych masaży w walce z bólem i sztywnością.

Masaż Filipiński to oparty na kulturze zabieg, który wykorzystuje głębokie oddziaływanie dłońmi terapeuty oraz refleksoterapię, aby rozluźnić mięśnie i uwolnić całe ciało od napięć. Bazując na wschodniej tradycji, Masaż ten składa się z dwóch etapów. Pierwszy z nich to “suchy masaż”, który wykorzystuje elementy akupresury. Podczas tej części, terapeuta za pomocą dłoni odnajduje newralgiczne miejsca organizmu i delikatnie uciska spięte mięśnie, aby spowodować ich rozluźnienie. W drugim etapie osoba wykonująca masaż wykorzystuje techniki rozcierania i ugniatania ciała, przez co relaksuje się ono i wchodzi w stan wyciszenia.

Zabieg ten poprawia ukrwienie i krążenie limfy, dzięki czemu usprawnia działanie układu immunologicznego organizmu. Pozytywne efekty Masażu Filipińskiego może odczuwać również nasz układ nerwowy oraz mięśniowy. Dzięki połączeniu tradycyjnych technik masażu zabieg ten relaksuje, uwalnia od bólu i sztywności, a także aktywuje regeneracyjne zdolności skóry.

Masaż Filipiński jest w pełni bezpieczny dla zdrowia, mogą z niego korzystać zarówno osoby młode, jak i starsze. Budzi potencjał ciała i umysłu, umożliwiający pokonywanie gorszego samopoczucia i dolegliwości organizmu. Wizyta w Samui Spa to gwarancja najwyższej jakości masażu, który będzie wykonany przez certyfikowane masażystki, zgodnie ze światowymi standardami.

Kup Masaż Filipiński

Zalety masażu filipińskiego:

 • wspomaga organizm w naturalnych procesach odpornościowych
 • głęboko relaksuje i odpręża, przez co likwiduje skutki nadmiernego stresu i zmęczenia
 • uwalnia od uczucia dyskomfortu napiętych mięśni, a także bólu i sztywności w ciele
 • przyspiesza krążenie krwi i wzmaga dotlenienie tkanek
 • aktywuje włókna skóry, dzięki czemu wzmaga jej zdolności regeneracyjne i przyspiesza odbudowę
 • pomaga niwelować negatywne skutki stresu psychicznego

Przeciwwskazania

 • infekcja z gorączką
 • zaawansowana choroba nowotworowa
 • miażdżyca oraz choroby serca
 • tętniaki
 • osteoporoza oraz inne choroby, w których dochodzi do osłabienia struktur kostnych
 • pierwszy trymestr ciąży
 • skłonności do krwawień i krwotoków
 • rozległe problemy skórne (rany i stany zapalne skóry)
 • niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne lub złamania

Cennik zabiegu “Masaż Filipiński”:

60 minut

PLN 220

1 masaż

90 minut

PLN 290

1 masaż

Masaż Filipiński

220.00 290.00 

Masaż Filipiński to zabieg składający się z dwóch etapów. Pierwszy z nich to „suchy masaż”, który wykorzystuje elementy akupresury. Podczas tej części, terapeuta delikatnie uciska spięte mięśnie, aby spowodować ich rozluźnienie. W drugim etapie osoba wykonująca masaż wykorzystuje techniki rozcierania i ugniatania ciała, przez relaksuje się ono i wchodzi w stan wyciszenia. Masaż ten poprawia ukrwienie i krążenie limfy, dzięki czemu usprawnia działanie układu immunologicznego organizmu. Pozytywne efekty Masażu Filipińskiego może odczuwać również nasz układ nerwowy oraz mięśniowy. Dzięki połączeniu tradycyjnych technik masażu zabieg ten relaksuje, uwalnia od bólu i sztywności, a także aktywuje regeneracyjne zdolności skóry.

 

***Vouchery są ważne 12 miesięcy od daty zakupu. Vouchery są realizowane i wysyłane w godzinach pracy Salonu. Rezerwacji telefonicznej można dokonać na podstawie numeru vouchera.***

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Masaż Filipiński”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kup teraz