MASAŻ GORĄCĄ ŚWIECĄ 

Masaże z olejkami

Masaż gorącą świecą należy do grupy masaży aromaterapeutycznych i możesz poznać jego dobrodziejstwo we wszystkich Salonach Samui Spa. Wyjątkowość tego zabiegu polega na tym, że olej używany do masażu pochodzi ze specjalnej świecy, uwalniając tym samym nieziemskie aromaty, pochodzące z naturalnych składników świecy. Warto wspomnieć o zaletach wykorzystania olejku pochodzącego ze świecy – działa silnie nawilżająco, odżywczo i regenerująco na skórę. Po masażu twoje ciało będzie przyjemnie pachniało.

Masaż gorącą świecą może być wykonany jako masaż balijski, tajski mix masaży olejkiem, masaż indonezyjski, gdzie do zabiegu wykorzystywany jest naturalny olejek z palącej się świecy. Używany wosk jest przyjemnie ciepły, dzięki czemu masaż jest nieziemsko przyjemny, a aktywne składniki olejku penetrują w głąb skóry. 

Ten typ masażu jest szczególnie polecany osobom przemęczonym, potrzebującym silnej dawki relaksu i ukojenia. To również świetna propozycja dla osób mających problem z zasypianiem oraz problem z suchą skórą. 

To idealny masaż dla:

Masaż gorącą świecą – przeciwwskazania 

Dla tych, którzy odczuwają przemęczenie i pragną błogiego relaksu. To świetna propozycja dla osób mających suchą skórę, oraz tych, którzy mają problem z zasypianiem. Masaż gorącą świecą to prawdziwa uczta dla ciała i ducha!

Masaż gorącą świecą jest niezwykle bezpiecznym masażem, jednak istnieje kilka przeciwwskazań do jego wykonania, tj. ciąża, uczulenie na którykolwiek ze składników świecy do masażu, nadciśnienie. 

CENNIK MASAŻU GORĄCĄ ŚWIECĄ 

Czas trwania:60 minut 90 minut 120 minut
Cena:180 PLN230 PLN 280 PLN

Umów się na Masaż Gorącą Świecą w jednym z naszych Balijskich Spa: