Masaż gorącą świecą należy do grupy masaży aromaterapeutycznych i możesz poznać jego dobrodziejstwo we wszystkich Salonach Samui Spa. Wyjątkowość tego zabiegu polega na tym, że olej używany do masażu pochodzi ze specjalnej świecy, uwalniając tym samym nieziemskie aromaty, pochodzące z naturalnych składników świecy.

Warto wspomnieć o zaletach wykorzystania olejku pochodzącego ze świecy – działa silnie nawilżająco, odżywczo i regenerująco na skórę. Po masażu twoje ciało będzie przyjemnie pachniało.

Masaż z wykorzystaniem świecy może być wykonany jako masaż balijski, tajski mix masaży olejkiem, masaż indonezyjski, gdzie do zabiegu wykorzystywany jest naturalny olejek z palącej się świecy. Używany wosk jest przyjemnie ciepły, dzięki czemu masaż jest nieziemsko przyjemny, a aktywne składniki olejku penetrują w głąb skóry.

Ten typ masażu jest szczególnie polecany osobom przemęczonym, potrzebującym silnej dawki relaksu i ukojenia. To również świetna propozycja dla osób mających problem z zasypianiem oraz problem z suchą skórą.

Kup masaż gorącą świecą
Masaż gorącą świecą w Samui Spa

To idealny masaż dla:

Dla tych, którzy odczuwają przemęczenie i pragną błogiego relaksu. To świetna propozycja dla osób mających suchą skórę, oraz tych, którzy mają problem z zasypianiem. Masaż gorącą świecą to prawdziwa uczta dla ciała i ducha!

Przeciwwskazania:

Masaż gorącą świecą jest niezwykle bezpiecznym masażem, jednak istnieje kilka przeciwwskazań do jego wykonania:

  • ciąża
  • uczulenie na składniki świecy do masażu
  • skłonności do krwawień i krwotoków
  • problemy skórne (rany i stany zapalne skóry)
  • nadciśnienie

Cennik masażu gorącą świecą:

60 minut

PLN 260

1 masaż

90 minut

PLN 310

1 masaż

Masaż Gorącą Świecą

260.00 310.00 

Masaż aromaterapeutyczny, relaksacyjny. Podczas masażu uwalniany jest niezapomniany aromat, która zabierze Cię w świat głębokiego odprężenia. Zabieg ten jest kombinacją masażu całego ciała oraz elementów aromaterapii. Szczególnie polecany dla osób przemęczonych oraz z dolegliwościami ze strony układu mięśniowego.

***Vouchery są ważne 12 miesięcy od daty zakupu. Vouchery są realizowane i wysyłane w godzinach pracy Salonu. Rezerwacji telefonicznej można dokonać na podstawie numeru vouchera.***

Kup teraz