MASAŻ TAJSKI SZYI, GŁOWY I RAMION 

Masaż tajski szyi, głowy i ramion

Masaż tajski szyi, głowy i ramion to idealna propozycja dla osób, które odczuwają ból pleców związany z pracą siedzącą. Wykonywany jest we wszystkich Salonach Samui Spa. To intensywny, energiczny masaż, którego celem jest rozmasowanie napiętych mięśni szyi, głowy i ramion, czyli miejsc, gdzie najczęściej lokalizuje się stres. 

Masaż szyi, głowy i ramion wykonywany jest początkowo na sucho, aby rozgrzać napięte mięśnie i bolesne miejsca. W tym momencie masażystka wykona kilka ruchów rozciągających, aby wykonany masaż był w stu procentach efektywny. Następnie masażystka przejdzie do masażu z użyciem ciepłego olejku kokosowego, który przyjemnie rozgrzeje ciało i ukoi bolesne miejsca. 

Ten typ masażu sportowego ma za zadanie pozbyć się nadmiernego napięcia mięśni, bólu kręgosłupa i stawów. Masażystka skupi się na strategicznych punktach, które są najbardziej obciążone przy pracy siedzącej. Dodatkowo masaż ten wpływa pozytywnie na układ krążenia i ułatwia zasypianie. Jest również świetnym wyborem dla osób, które zaczynają swoją przygodę z masażem tajskim.

Kto powinien skorzystać z tego masażu?

Masaż tajski szyi, głowy i ramion – przeciwwskazania 

Tajski masaż szyi, głowy i ramion to intensywny masaż dedykowany osobom, które cierpią na ból pleców, karku i ramion, dlatego szczególnie polecamy go:

  • osobom, które pracują w pozycji siedzącej
  • osobom, które zaczynają przygodę z masażem tajskim 
  • osobom przemęczonym 

Masaż ten jest intensywnym zabiegiem, mającym na celu pozbycie się bólu z okolicy pleców, szyi i ramion. Pomimo tego, że wszystkie masaże w Samui Spa wykonywane są wyłącznie przez certyfikowane masażystki z Bali, szczególną ostrożność powinny zachować osoby:

  • w ciąży
  • z problemami kostnymi 

CENNIK MASAŻU TAJSKIEGO SZYI, GŁOWY I RAMION

Czas trwania:30 minut 45 minut 60 minut
Cena:80 PLN100 PLN 120 PLN

Wypróbuj Masaż Tajski Szyi, Głowy i Ramion w jednym z naszych 4 Salonów: