Masaż tajski szyi, głowy i ramion to idealna propozycja dla osób, które odczuwają ból pleców związany z pracą siedzącą. Wykonywany jest we wszystkich Salonach Samui Spa. To intensywny, energiczny masaż, którego celem jest rozmasowanie napiętych mięśni szyi, głowy i ramion, czyli miejsc, gdzie najczęściej lokalizuje się stres.

Masaż głowy
Tajski masaż ramion

Masaż szyi, głowy i ramion wykonywany jest początkowo na sucho, aby rozgrzać napięte mięśnie i bolesne miejsca. W tym momencie masażystka wykona kilka ruchów rozciągających, aby wykonany masaż był w stu procentach efektywny. Następnie masażystka przejdzie do masażu z użyciem ciepłego olejku kokosowego, który przyjemnie rozgrzeje ciało i ukoi bolesne miejsca.

Ten typ masażu sportowego ma za zadanie pozbyć się nadmiernego napięcia mięśni, bólu kręgosłupa i stawów. Masażystka skupi się na strategicznych punktach, które są najbardziej obciążone przy pracy siedzącej. Dodatkowo masaż ten wpływa pozytywnie na układ krążenia i ułatwia zasypianie. Jest również świetnym wyborem dla osób, które zaczynają swoją przygodę z masażem tajskim.

Kup masaż tajski szyi, głowy i ramion

Kto powinien skorzystać z tego masażu?

Tajski masaż szyi, głowy i ramion to intensywny masaż dedykowany osobom, które cierpią na ból pleców, karku i ramion, dlatego szczególnie polecamy go:

  • osobom, które pracują w pozycji siedzącej
  • osobom, które zaczynają przygodę z masażem tajskim
  • osobom przemęczonym

Masaż tajski szyi, głowy i ramion – przeciwwskazania

Masaż ten jest intensywnym zabiegiem, mającym na celu pozbycie się bólu z okolicy pleców, szyi i ramion. Pomimo tego, że wszystkie masaże w Samui Spa wykonywane są wyłącznie przez doświadczone masązystki, szczególną ostrożność powinny zachować osoby:

  • w ciąży
  • z problemami kostnymi
  • ze skłonnością do krwawień i krwotoków
  • ze stanami zapalnymi i gorączkowymi
  • posiadające skórę naczynkową lub pęknięte naczynka

Cennik masażu tajskiego szyi, głowy i ramion:

30 minut

PLN 129

1 masaż

45 minut

PLN 149

1 masaż

Tajski Masaż Szyi, Głowy i Ramion

129.00 149.00 

Tajski masaż szyi, głowy i ramion pomoże Ci rozluźnić napięte mięśnie tych okolic ciała. Ten rodzaj masażu wprowadza w stan głębokiego odprężenia, a także przynosi ulgę w bólu głowy i złagodzi objawy stresu. To wszystko możemy zawdzięczać jego oddziaływaniu na linii energetycznej wzdłuż górnej części ramion, które często są niezwykle napięte i potrzebują rozluźnienia po ciężkim dniu pracy.

Czas trwania: 30 minut lub 45 minut

***Vouchery są ważne 12 miesięcy od daty zakupu. Vouchery są realizowane i wysyłane w godzinach pracy Salonu. Rezerwacji telefonicznej można dokonać na podstawie numeru vouchera.***

Kup teraz