Skip to main content
search
0

Samui Spa w Poznaniu to nasz pierwszy Salon, który znajduje się przy ul. Nad Seganką 3. To tutaj zaczęła się nasza przygoda z rozwojem sieci Samui Spa, która trwa nieprzerwanie od 14 lat. Przed budynkiem znajduje się sporo miejsc parkingowych (na ulicy).

Umów się na wizytę do Samui Spa w Poznaniu:

ul. Nad Seganką 3, Poznań

Nasze Balijskie Day Spa w Poznaniu to miejsce wyjątkowe, które łączy kulturę dalekiego wschodu z nowoczesnością. Tutaj przeżyjesz najlepszy masaż tajski i balijski w Poznaniu w wykonaniu naszych masażystek – certyfikowanych terapeutek z Bali, które przeniosły indonezyjską energię do naszego Spa. W Poznaniu zapraszamy Państwa nie tylko na najlepszy masaż tajski i balijski, ale również kosmetykę twarzy i ciała, manicure & pedicure. Do Państwa dyspozycji udostępniamy aż 5 pokoi zabiegowych, które swoim wystrojem i orientalnym zapachem zabiorą w podróż do najpiękniejszej części Indonezji.

Salon w Poznaniu jest czynny codziennie (7 dni w tygodniu):

  • poniedziałek – piątek: 10:00 – 21:00
  • sobota-niedziela: 10:00 – 19:00

Istnieje możliwość otwarcia poza godzinami pracy.

Samui Spa w Poznaniu to przestronne Day Spa, gdzie do Państwa dyspozycji jest 5 gabinetów do masażu (w tym dwa do masażu dla par) oraz gabinet kosmetyczny, gdzie wykonujemy zabiegi na twarz i ciało. Dodatkowo posiadamy wyodrębnioną przestrzeń pod manicure & pedicure.

Salon znajduje się na poznańskich Jeżycach, niedaleko centrum Poznania. Dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską (tramwaj) jest bardzo dogodny z każdej okolicy Poznania.

Close Menu