SAMUI SPA W POZNANIU 

Samui Spa w Poznaniu to nasz pierwszy Salon, który znajduje się przy ul. Nad Seganką 3. To tutaj zaczęła się nasza przygoda z rozwojem sieci Samui Spa, która trwa nieprzerwanie od 11 lat. Przed budynkiem znajduje się sporo miejsc parkingowych (na ulicy). 

Nasze Balijskie Day Spa w Poznaniu to miejsce wyjątkowe, które łączy kulturę dalekiego wschodu z nowoczesnością. Tutaj przeżyjesz najlepszy masaż tajski i balijski w Poznaniu w wykonaniu naszych masażystek – certyfikowanych terapeutek z Bali, które przeniosły indonezyjską energię do naszego Spa. W Poznaniu zapraszamy Państwa nie tylko na najlepszy masaż tajski i balijski, ale również kosmetykę twarzy i ciała, manicure & pedicure oraz fryzjerstwo

Umów się na wizytę do Samui Spa w Poznaniu:

Samui Spa w Poznaniu to przestronne Day Spa, gdzie do Państwa dyspozycji są 3 gabinety do masażu (w tym dwa do masażu dla par) oraz gabinet kosmetyczny, gdzie wykonujemy zabiegi na twarz i ciało. Dodatkowo posiadamy wyodrębnioną przestrzeń pod manicure & pedicure oraz stanowisko fish spa pedicure. 

Salon w Poznaniu jest czynny codziennie (7 dni w tygodniu):

Poniedziałek – Piątek: 12:00 – 20:00  Weekendy: 10:00 – 18:00

Istnieje możliwość otwarcia poza godzinami pracy 

Salon znajduje się na poznańskich Jeżycach, niedaleko centrum Poznania. Dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską (tramwaj) jest bardzo dogodny z każdej okolicy Poznania. 

Podoba Ci się nasz Salon, ale lokalizacja jest nieodpowiednia? Zapraszamy do naszych pozostałych Salonów: