Rytuał Tajski dostępny we wszystkich salonach Samui Spa, to idealne rozwiązanie dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia, a ciało oraz umysł potrzebują głębokiego odprężenia. W tym rytualne proponujemy połączenie Klasycznego Masażu Tajskiego (60 min.) z kawowym peelingiem całego ciała (30 min.).

Masaż dla dwojga to idealna propozycja dla osób, które chcą wspólnie skorzystać z masaży tajskich i balijskich.
Klasyczny masaż tajski składa się z czterech zasadniczych elementów: akupresury, elementów jogi pasywnej, rozciągania oraz refleksologii. Jest to podstawowy element pakietu "Rytuał Tajski".

Klasyczny masaż tajski składa się z czterech zasadniczych elementów: akupresury, elementów jogi pasywnej, rozciągania oraz refleksologii. Ten typ masażu wykonywany jest bez użycia olejków, co oznacza, że masażystka ma ciągły kontakt z ciałem klienta. Istnieje wiele wersji masażu tajskiego, które różnią się między sobą specyficznymi ruchami. W salonach Samui Spa masaż tajski wykonywany jest zgodnie ze starożytną techniką, która nauczana jest w  Królewskiej Szkole Masażu Wat Pho w Bangkoku. Przed masażem otrzymasz luźny strój, niekrępujący ruchów.

Kolejnym elementem Rytuału Tajskiego jest kawowy peeling całego ciała (30 min.), który wykonujemy na miejscu, z naturalnych składników najwyższej jakości. Dzięki temu, skóra staje się jedwabiście gładka i nawilżona, przyjemnie pachnąca ziarnami kawy.

W skład rytuału tajskiego wchodzą:

  • Masaż Tajski Klasyczny (60 min.)
  • Kawowy peeling całego ciała (30 min.)
  • Tajska zielona herbata lub napar imbirowy 
Kup teraz

Cennik pakietu “Rytuał Tajski”:

90 minut

PLN 319

1 rytuał

Rytuał Tajski

319.00 

Rytuał Tajski to doskonałe rozwiązanie dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia, a ciało oraz umysł potrzebują głębokiego odprężenia. W tym rytuale proponujemy połączenie Klasycznego Masażu Tajskiego (czas trwania: 50-60 min.) z peelingiem całego ciała. Masaż Tajski wykonujemy w najczystszej, klasycznej formie dzięki sekwencji specjalnie skomponowanych technik, gdzie łączymy elementy jogi pasywnej i nacisku. Dodatkowo peeling sprawi, że skóra staje się jedwabiście gładka.

Czas trwania: 90 min.

***Vouchery są ważne 12 miesięcy od daty zakupu. Vouchery są realizowane i wysyłane w godzinach pracy Salonu. Rezerwacji telefonicznej można dokonać na podstawie numeru vouchera.***

Kup teraz