Każda przyszła Mama chce jak najlepiej zadbać o bezpieczeństwo Maluszka, natomiast Zespół Samui Spa pragnie zatroszczyć się o komfort Mamy. Masaż Pleców to 45-minutowa ulga dla spiętych i obciążonych pleców. Zabieg ten pozwala pozbyć się nadmiernego napięcia mięśniowego i dolegliwości bólowych, które często dokuczają kobietom w ciąży. Usprawnia również dotlenienie tkanek, a także nawilża skórę poprzez działanie naturalnego oleju kokosowego. Podczas masażu kobieta siedzi na piłce, a głowę opiera na specjalnej poduszce. Taka pozycja jest bezpieczna dla dziecka i jednocześnie komfortowa dla przyszłej Mamy.

Czas trwania: 45 min. Cena: 149 PLN

Kup teraz
Podczas masażu pleców dla przyszłych mam kobieta siedzi na piłce, a głowę opiera na specjalnej poduszce na łóżku zabiegowym. Terapeutka wykonuje masaż pleców kobiety ciężarnej.

Cennik Masażu Pleców dla Przyszłych Mam:

45 minut

PLN 149

1 masaż

Masaż Pleców dla Przyszłych Mam

149.00 

Masaż Pleców to 45-minutowa ulga dla spiętych i obciążonych pleców. Zabieg ten pozwala pozbyć się nadmiernego napięcia mięśniowego i dolegliwości bólowych. które często dokuczają kobietom w ciąży. Usprawnia również dotlenienie tkanek, a także nawilża skórę poprzez działanie naturalnego oleju kokosowego. Podczas masażu kobieta siedzi na piłce, a głowę opiera na specjalnej poduszce. Taka pozycja jest bezpieczna dla dziecka i jednocześnie komfortowa dla przyszłej Mamy.

Czas trwania: 45 min.

***Vouchery są ważne 12 miesięcy od daty zakupu. Vouchery są realizowane i wysyłane w godzinach pracy Salonu. Rezerwacji telefonicznej można dokonać na podstawie numeru vouchera.***

SKU: Brak danych Kategorie: ,

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Masaż Pleców dla Przyszłych Mam”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kup teraz