Pakiet Tajski Sen łączy w sobie holistyczne techniki wywodzące się prosto z dalekiej Tajlandii. Ten rytuał jest idealnym wyborem dla osób aktywnych oraz przemęczonych. Pakiet Tajski Sen rozpoczyna się od rytualnego obmycia stóp przez masażystkę, aby oczyścić ciało z negatywnych emocji i wspomóc przepływ energii. Następnie otrzymasz wygodny, luźny strój, abyś miał/a pełny zakres ruchu podczas masażu.

Masaż stóp w Samui Spa to jeden z elementów pakietów zabiegowych tj. Tajski Sen.
Masaż balijski w Samui Spa

Kolejnym elementem jest tajski masaż stóp – refleksologia (30 min.), wywodząca się z medycyny chińskiej, w której uważa się, że stopy są mapą ciała. Dzięki temu, uciskając strategiczne punkty na stopach możemy wpływać na dolegliwości pochodzące z całego organizmu. Następnie wykonamy Klasyczny Masaż Tajski (60 min.) lub Tajski Mix Masaży Olejkiem (60 min.), który prawi Twoje ciało i umysł w błogi stan i jednocześnie dzięki elementom jogi pasywnej, zniweluje dolegliwości ze strony układu ruchu. Na zakończenie poczęstujemy Cię tajską zieloną herbatą lub naparem imbirowym, które mają właściwości detoksykujące i łagodzące.

Masaż tajski to jeden z najpopularniejszych masaży na całym świecie. W Tajlandii znany jest jako „nuat phaen boran”, co w dosłownym tłumaczeniu oznacza starożytny klasyczny masaż. Należy do grupy masaży głębokich, intensywnych, gdzie ciało masowane jest od palców stóp po czubek głowy. Klasyczny masaż tajski składa się z czterech zasadniczych elementów: akupresury, elementów jogi pasywnej, rozciągania oraz refleksologii.

W skład pakietu Tajski Sen wchodzą:

  • Rytualne obmycie stóp 
  • Tajski Masaż Stóp – refleksologia (30 min.)
  • Klasyczny Masaż Tajski lub Tajski Mix Masaży Olejkiem (60 min.)
  • Tajska zielona herbatka lub napar imbirowy
Kup teraz

Cennik pakietu Tajski Sen:

90 minut

PLN 330

1 rytuał

Pakiet Tajski Sen

330.00 

Pakiet łączący w sobie holistyczne techniki wywodzące się prosto z dalekiej Tajlandii. Ten rytuał jest idealnym wyborem dla osób aktywnych oraz przemęczonych. Pakiet Tajski Sen rozpoczyna się od rytualnego obmycia stóp przez masażystkę, aby oczyścić ciało z negatywnych emocji i wspomóc przepływ energii. Kolejnym elementem jest tajski masaż stóp – refleksologia (30 min.), wywodząca się z medycyny chińskiej, w której uważa się, że stopy są mapą ciała. Dzięki temu, uciskając strategiczne punkty na stopach możemy wpływać na dolegliwości pochodzące z całego organizmu. Następnie wykonamy Klasyczny Masaż Tajski (60 min.) lub Tajski Mix Masaży Olejkiem (60 min.), który prawi Twoje ciało i umysł w błogi stan i jednocześnie dzięki elementom jogi pasywnej, zniweluje dolegliwości ze strony układu ruchu.

***Vouchery są ważne 12 miesięcy od daty zakupu. Vouchery są realizowane i wysyłane w godzinach pracy Salonu. Rezerwacji telefonicznej można dokonać na podstawie numeru vouchera.***

W skład pakietu Tajski Sen wchodzą:

  • Rytualne obmycie stóp 
  • Tajski Masaż Stóp – refleksologia (30 min.)
  • Klasyczny Masaż Tajski lub Tajski Mix Masaży Olejkiem (60 min.)

Cena: 330 PLN (90 min.)

Kup teraz