RYTUAŁ BALIJSKI 

Rytuał Smak Spa

Bez wątpienia jeden z najpopularniejszych rytuałów Samui Spa, w którym zadbano o głęboki relaks oraz piękny, zdrowy wygląd skóry. Jest połączeniem Masażu Balijskiego (60 min.) oraz kokosowego peelingu całego ciała (30 min.), który wykonujemy na miejscu, według indonezyjskiej receptury. 

Klasyczny masaż balijski jest połączeniem trzech technik: akupresury, aromaterapii i refleksoterapii. Jego istotą jest dynamiczne uciskanie oraz ugniatanie ciała, które przeplatane jest ruchami płynnymi i posuwistymi. Masaż wykonywany jest w określonej kolejności – najpierw masowane są stopy, nogi, następnie plecy, aż do ramion, rąk i głowy. W odróżnieniu do klasycznego masażu tajskiego, w masażu balijskim wykorzystujemy podgrzany naturalny olejek kokosowy. Dzięki niemu skóra staje się intensywnie nawilżona i odżywiona. 

Następnym elementem rytuału balijskiego jest wykonanie kokosowego peelingu całego ciała, który zajmie około 30 minut. Peeling wykonujemy wyłącznie na bazie naturalnych składników najwyższej jakości, tj. nierafinowany olej kokosowy, cukier trzcinowy i wiórki kokosowe. Efektem peelingu jest jedwabiście gładka skóra, intensywnie nawilżona i odżywiona. Po zabiegu zapraszamy na pyszną, tajską zieloną herbatę, która ma właściwości detoksykujące i uspokajające. 

W skład Rytuału Balijskiego wchodzą:

  • Masaż Balijski (60 min.)
  • Kokosowy peeling całego ciała (30 min.)
  • Tajska zielona herbata 
Peeling ciała

CENA RYTUAŁU BALIJSKIEGO 

Czas trwania rytuału:90 minut
Cena:230 PLN

Umów się na Rytuał Balijski w jednym z naszych Salonów: