Bez wątpienia jeden z najpopularniejszych rytuałów Samui Spa, w którym zadbano o głęboki relaks oraz piękny, zdrowy wygląd skóry. Jest połączeniem Masażu Balijskiego (60 min.) oraz kokosowego peelingu całego ciała (30 min.), który wykonujemy na miejscu, według indonezyjskiej receptury.

Masaż Balijski to jeden z bestsellerów Samui Spa, dlatego stanowi element składowy wielu pakietów zabiegowych takich jak rytuał balijski.
Samui Spa oferuje pakiety zabiegów takie jak: królewski rytuał lulur, pakiety masaży orientalnych oraz rytuał balijski.

Klasyczny masaż balijski jest połączeniem trzech technik: akupresury, aromaterapii i refleksoterapii. Jego istotą jest dynamiczne uciskanie oraz ugniatanie ciała, które przeplatane jest ruchami płynnymi i posuwistymi. Masaż wykonywany jest w określonej kolejności – najpierw masowane są stopy, nogi, następnie plecy, aż do ramion, rąk i głowy. W odróżnieniu do klasycznego masażu tajskiego, w masażu balijskim wykorzystujemy podgrzany naturalny olejek kokosowy. Dzięki niemu skóra staje się intensywnie nawilżona i odżywiona.

Następnym elementem rytuału balijskiego jest wykonanie kokosowego peelingu całego ciała, który zajmie około 30 minut. Peeling wykonujemy wyłącznie na bazie naturalnych składników najwyższej jakości, tj. nierafinowany olej kokosowy, cukier trzcinowy i wiórki kokosowe. Efektem peelingu jest jedwabiście gładka skóra, intensywnie nawilżona i odżywiona. Po zabiegu zapraszamy na pyszną, tajską zieloną herbatę lub napar imbirowy.

W skład rytuału balijskiego wchodzą:

  • Masaż Balijski (60 min.)
  • Kokosowy peeling całego ciała (30 min.)
  • Tajska zielona herbata lub napar imbirowy
Kup teraz

Cennik rytuału balijskiego:

90 minut

PLN 319

1 rytuał

Rytuał Balijski

319.00 

Rytuał Balijski jest kompleksowym zabiegiem składającym się z kokosowego peelingu całego ciała oraz Masażu Balijskiego (czas trwania: 50-60 min.). Rytuał stanowi swoiste połączenie elementów akupresury, refleksoterapii i aromaterapii. Szczególnie polecany dla osób z dolegliwościami ze strony układu ruchu oraz dla osób zestresowanych.

Czas trwania: 90 min.

***Vouchery są ważne 12 miesięcy od daty zakupu. Vouchery są realizowane i wysyłane w godzinach pracy Salonu. Rezerwacji telefonicznej można dokonać na podstawie numeru vouchera.***

Kup teraz