Masaż aromaterapeutyczny to idealna propozycja dla osób, które borykają się ze stresem i bólami napięciowymi. Wykonywany jest we wszystkich naszych Salonach. Jest to relaksujący masaż całego ciała z użyciem naturalnych olejków, które wprowadzą w stan ukojenia nawet najbardziej wymagających klientów.

Pokój zabiegowy przygotowany do wykonania masażu aromaterapeutycznego. Na łóżku umieszczone są bordowe ręczniki oraz złote sarongi. W środku położony kwiat Frangipani.
Kobieta przekazuje voucher spa do rąk klienta. Elegancji voucher z logo Samui Spa przewiązany jest wstążką. Na ladzie recepcji leżą różowe kwiaty.

Zabieg to połączenie naszych kojących masaży – Balijskiego, Tajskiego Mixu Masaży Olejkiem lub Indonezyjskiego, oraz olejków aromatycznych o nieziemskim zapachu. Wykorzystywane w trakcie olejki to produkty w 100% naturalne o licznych właściwościach – korzystnie wpływają na nastrój, procesy poznawcze oraz zdrowie, działają uspokajająco, a także pozwalają wyciszyć się. Są one idealnym uzupełnieniem terapii masażem.

Wysoka skuteczność zabiegu sprawia, że jest on chętnie wybieranym masażem w naszych Salonach, szczególnie przez osoby przemęczone oraz borykające się z dużym napięciem emocjonalnym. Niewątpliwą zaletą tego masażu jest fakt, iż jest on wykonywany wyłącznie przez certyfikowane masażystki z Bali.

Kup Masaż Aromaterapeutyczny

Zalety masażu aromaterapeutycznego:

  • przyjemna forma relaksu, pozwalająca pozbyć się nadmiernego napięcia  mięśniowego i dolegliwości bólowych z okolic kręgosłupa
  • pomaga pozbyć się nadmiaru stresu gromadzącego się w ciele
  • detox i nawilżenie skóry całego ciała poprzez zastosowanie naturalnego olejku kokosowego
  • pozytywny wpływ na drogi oddechowe przez zastosowanie naturalnych olejków aromatycznych

Przeciwwskazania:

  • kobiety w pierwszym trymestrze ciąży
  • zaawansowana choroba nowotworowa

Cennik masażu aromaterapeutycznego

60 minut

PLN 260

1 masaż

90 minut

PLN 310

1 masaż

Masaż Aromaterapeutyczny

260.00 310.00 

Zabieg to połączenie naszych kojących masaży oraz olejków o nieziemskim zapachu. Wykorzystywane w trakcie olejki to produkty w 100% naturalne o licznych właściwościach – korzystnie wpływają na nastrój, procesy poznawcze oraz zdrowie, działają uspokajająco, a także pozwalają wyciszyć się. Są one idealnym uzupełnieniem terapii masażem.

***Vouchery są ważne 12 miesięcy od daty zakupu. Vouchery są realizowane i wysyłane w godzinach pracy Salonu. Rezerwacji telefonicznej można dokonać na podstawie numeru vouchera.***

SKU: Brak danych Kategorie: ,

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Masaż Aromaterapeutyczny”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kup teraz