Istnieje możliwość zakupu voucherów w kwocie: 100, 200, 300, 500 oraz 1000 zł. Zamówiony bon podarunkowy do Samui Spa wysyłamy drogą elektroniczną lub drukujemy w eleganckiej formie, dzięki czemu sprostają najbardziej wymagającym klientom.

Bon Kwotowy- Wybrane zabiegi w Samui SPA

1 opinia klienta

100.00 1,000.00 

Chcesz kupić coś wyjątkowego, ale brak Ci pomysłu?

Zapraszamy do zakupu bonów kwotowych do wykorzystania na wszystkie usługi Samui Spa z wyłączeniem oferty promocyjnej. Wiemy, jak trudny bywa wybór prezentu idealnego. Bon podarunkowy do naszego Spa to niepowtarzalny podarunek, który jest wyjątkową formą relaksu, a także daje swobodę wyboru osobie obdarowanej. Zakupiony voucher przesyłamy w formie elektronicznej lub przygotowujemy w elegancko zapakowanej formie do odbioru osobistego. Jesteśmy pewni, że taki prezent przypadnie do gustu najbardziej wymagającym klientom!

***W ramach vouchera można skorzystać wyłącznie z oferty pełnopłatnej Samui Spa. Bon nie łączy się z innymi ofertami i aktualnymi promocjami. Vouchery są ważne 12 miesięcy od daty zakupu. Vouchery są realizowane i wysyłane w godzinach pracy Salonu. Rezerwacji telefonicznej można dokonać na podstawie numeru vouchera.***

 

1 opinia dla Bon Kwotowy- Wybrane zabiegi w Samui SPA

  1. Anna

    Na 90 minutowym masażu balijskim byłam pierwszy raz, zaproszenie dostałam w prezencie na 60 urodziny.
    Przyjemna atmosfera, ogólne rozluźnienie, zrelaksowany każdy kawałek ciała.
    Super masaż.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kup teraz