Masaż gorącymi kamieniami, który oferujemy w Salonach Samui Spa jest idealną propozycją, dla tych, którzy potrzebują relaksu i odprężenia. Decydując się na ten typ masażu, poczujesz jak energia przepływa przez całe ciało. Subtelne ruchy rozgrzanymi, bazaltowymi kamieniami zapewniają wyjątkowe doznania i głębokie rozluźnienie.

Masaż gorącymi kamieniami w Samui Spa
Masaż tajski gorącymi kamieniami, który oferujemy w Salonach Samui Spa jest idealną propozycją, dla tych, którzy potrzebują relaksu i odprężenia.

Jest to masaż, który łączy elementy aromaterapii, drenażu, akupresury oraz termoterapii.

Jeżeli szukasz ukojenia dla zmęczonego organizmu, masaż gorącymi kamieniami to idealny wybór dla ciebie. Zabieg intensywnie rozgrzewa organizm przez co zwiększa przepływ krwi i dotlenienie tkanek. Masaż gorącymi kamieniami wpływa pozytywnie na cały organizm.

Masaż gorącymi kamieniami rozpoczyna się od suchych uciśnięć całego ciała, aby przygotować ciało do dotyku. Następnie masażystka wykonuje masaż całego ciała przy użyciu ciepłego olejku kokosowego. Dzięki niemu, skóra staje się idealnie nawilżona i przyjemnie ciepła. Następnie ciało masowane jest za pomocą gorących kamieni bazaltowych.

Kup tajski masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami – dla kogo?

Ten typ masażu jest idealną propozycją dla osób, które lubią ciepło. Masaż gorącymi kamieniami szczególnie polecamy jesienią oraz zimą, gdy temperatura otoczenia jest dosyć niska. Wówczas masaż gorącymi kamieniami jest najprzyjemniejszy. W bezpieczny sposób rozgrzewa ciało, podnosi ciśnienie krwi i rozluźnia nadmierne napięcie mięśni. Dodatkowo ciepło oddawane przez kamienie bazaltowe działa zbawiennie na bóle stawów i kręgosłupa.

Kto nie powinien korzystać z tego masażu?

Masaż gorącymi kamieniami jest bezpiecznym zabiegiem, wykonywanym wyłącznie przez doświadczone terapeutki Samui Spa. Niemniej, istnieje kilka przeciwskazań do jego wykonania, tj:

  • gorączka
  • ciąża
  • ostry stan zapalny
  • choroba nowotworowa
  • problemy skórne (np. rany, owrzodzenia)
  • zakrzepowe zapalenie żył

Cennik masażu tajskiego gorącymi kamieniami:

60 minut

PLN 260

1 masaż

90 minut

PLN 310

1 masaż

Masaż Gorącymi Kamieniami

260.00 310.00 

Głęboko relaksujący tajski masaż gorącymi kamieniami to wyjątkowe połączenie elementów akupresury, drenażu, aromaterapii i termoterapii. Ten rodzaj masażu bazuje na teorii przepływu energii przez całe ciało. Tajski masaż gorącymi kamieniami polega na delikatnych, harmonijnych ruchach wykonywanych za pomocą rozgrzanych bazaltowych kamieni.

***Vouchery są ważne 12 miesięcy od daty zakupu. Vouchery są realizowane i wysyłane w godzinach pracy Salonu. Rezerwacji telefonicznej można dokonać na podstawie numeru vouchera.***

Kup teraz