Skip to main content
search
0

Zaczęło się od zwyczajnej podróży na Bali i do Tajlandii. Śmiało nasze pierwsze azjatyckie wyjazdy można nazwać miłością od pierwszego wejrzenia. Zauroczyła nas tamtejsza kultura, uliczne życie, wolne tempo życia i oczywiście kultura masowania się. Masaż tajski i balijski są obecne w tamtych krajach na każdym kroku. Można zaryzykować stwierdzeniem, że masaż to dobro narodowe Bali i Tajlandii. Wzruszeni kulturą dalekiego wschodu zapragnęliśmy mieć jej kawałek w Polsce, po to, aby móc się z Państwem dzielić niezwykłą energią płynącą z masażu tajskiego i balijskiego. W 2008 roku otworzyliśmy nasze pierwsze Spa w Poznaniu, które spotkało się z ogromną sympatią naszych gości. Następnie powstał nasz pierwszy warszawski  Salon w Hotelu Novotel Airport. W 2018 r. do Państwa dyspozycji oddaliśmy Spa w Konstancinie-Jeziornie, gdzie po rewelacyjnym masażu można udać się na spacer po zjawiskowej okolicy. Następnym otwartym Salonem Samui Spa było Spa na warszawskim Ursynowie, gdzie  z łatwością dotrze każdy mieszkaniec Warszawy, salon ten znajduje się zaledwie 10 minut od stacji metra Kabaty. W 2021 roku zaprosiliśmy Państwa do naszego salonu Poznań centrum, zlokalizowanego w sąsiedztwie znanego Starego Browaru, a także Salon Warszawa Novotel Centrum, gdzie oprócz masażu można rozkoszować się wspaniałym widokiem z 31 piętra. Najnowszym z naszych Salonów jest  Samui Spa Łódź, który został oddany w Państwa ręce w 2022r.

Samui Spa to bogata historia oraz lata doświadczenia.

Bez względu na to, którą lokalizację wybierzesz, możesz mieć pewność, że wykonane zabiegi będą na najwyższym poziomie. Wszystkie masaże wykonywane są wyłącznie przez certyfikowane masażystki z Indonezji,Filipin i Polski, absolwentki prestiżowych uczelni masażu & spa. Terapeutki pracujące w naszych Salonach mają minimum 4 letnie doświadczenie, zazwyczaj zdobyte w wielu krajach.

Nasza oferta skierowana jest do osób, które chcą pozbyć się bólu pleców, nadmiernego napięcia mięśni czy zmęczenia towarzyszącemu codziennym obowiązkom. Zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują chwili relaksu – zarówno panie jak i panów, bez względu na wiek. Oprócz masaży tajskich i balijskich oferujemy również bogatą ofertę zabiegów kosmetycznych, rytuałów na ciało oraz manicure & pedicure. W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych Salonów.

Close Menu