Rytuał Japoński to najnowsze połączenie od Samui Spa. Podczas zabiegu będziesz mógł skorzystać zarówno z dobrodziejstwa najnowszych technologii jak i najstarszego masażu świata, który jest obecnie najskuteczniejszym naturalnym sposobem liftingu twarzy. Pomimo upływu lat, to nadal najbardziej zaawansowana technicznie forma masażu twarzy. Przez swoją złożoność i intensywność technik działa na głębszych warstwach naszej skóry i mięśni.

Masaż Kobido to skuteczna i naturalna metoda walki z objawami starzenia skóry twarzy
Ten rytuał kosmetyczny na twarz pomoże zadbać o zdrowy i promienny wygląd skóry.

Pierwszym etapem Rytuału jest peeling kawitacyjny. Jest to bezbolesna i nieinwazyjna metoda, która usuwa nadmiar martwego naskórka, pozostawiając skórę gładką i promienną. Następnie oddasz się w ręce naszych najlepszych specjalistów, którzy wykonają masaż Kobido. To wywodzący się z Japonii jeden z najstarszych masaży na świecie. Jest głęboką kombinacją tradycyjnych japońskich koncepcji medycznych i różnych technik manipulacji ręką. Celem tego niezwykłego masażu jest rozluźnienie mięśni głębokich oraz mięśni mimicznych twarzy, a także podniesienie jej owalu przez pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny. Na koniec, aby dopełnić relaksu, terapeutka nałoży regeneracyjno-liftingującą maskę na twarz.

Rytuał jest nie tylko świetnym sposobem na pielęgnację skóry i mięśni twarzy niezależnie od wieku, ale także wyśmienitym pomysłem na prezent!

Efekty Rytuału:

  • zmniejszenie efektu starzenia się naszej skóry
  • zniwelowanie napięć mięśniowych
  • efekt “Glow Skin” przez oczyszczenie skóry z toksyn i zanieczyszczeń
  • zniwelowanie nadmiernego napięcia w okolicach  szyi, klatki piersiowej i owalu twarzy
  • stymulacja produkcji składników skóry, między innymi kolagenu i elastyny
  • zmniejszenie efektu bruksizmu
  • łagodzenie bóli głowy
  • walka z nadmiernym stresem
  • pełny relaks i odprężenie
Kup Rytuał Japoński

Cennik Rytuału Japońskiego:

90 minut

PLN 299

1 rytuał

Rytuał Japoński – Kobido

299.00 

Ten Rytuał to połączenie dogłębnego oczyszczenia i naturalnego liftingu. Pierwszym etapem jest peeling kawitacyjny. Jest to bezbolesna i nieinwazyjna metoda, która usuwa nadmiar martwego naskórka, pozostawiając skórę gładką i promienną. Następnie oddasz się w ręce naszych najlepszych specjalistów, którzy wykonają masaż Kobido. To wywodzący się z Japonii jeden z najstarszych masaży na świecie. Jest głęboką kombinacją tradycyjnych japońskich koncepcji medycznych i różnych technik manipulacji ręką. Celem tego niezwykłego masażu jest rozluźnienie mięśni głębokich oraz mięśni mimicznych twarzy, a także podniesienie jej owalu przez pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny. Na koniec, aby dopełnić relaksu, terapeutka nałoży regeneracyjno-liftingującą maskę na twarz.

***Vouchery są ważne 12 miesięcy od daty zakupu. Vouchery są realizowane i wysyłane w godzinach pracy Salonu. Rezerwacji telefonicznej można dokonać na podstawie numeru vouchera.***

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Rytuał Japoński – Kobido”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kup teraz