Rozkosz i odprężenie w najlepszym wydaniu. Orientalny rytuał czekoladowy dostępny we wszystkich Salonach Samui Spa to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie relaks na najwyższym poziomie. Rytuał ten dzięki użyciu kosmetyków na bazie najlepszej czekolady (75% zawartości kakao) silnie nawilża i odżywia skórę całego ciała.

Samui Spa oferuje różnorodne zabiegi relaksujące, takie jak: królewski rytuał lulur, masaż balijski gorącą czekoladą oraz rytuał czekoladowy.
Rytuał Czekoladowy - rozkosz i odprężenie w najlepszym wydaniu.

Pierwszym elementem rytuału jest czekoladowy peeling ciała (30 min.), który wykonujemy sami, na bazie najlepszych, naturalnych składników. Dzięki temu, skóra staje się idealnie gładka i odzyskuje zdrowy, naturalny koloryt. Następnie wykonamy Masaż Balijski Gorącą Czekoladą (60 min.) przy użyciu olejku kokosowego z czekoladą, który świetnie nawilża skórę. Klasyczny masaż balijski jest połączeniem trzech technik: akupresury, aromaterapii i refleksoterapii. Jego istotą jest dynamiczne uciskanie oraz ugniatanie ciała, które przeplatane jest ruchami płynnymi i posuwistymi. Masaż wykonywany jest w określonej kolejności – najpierw masowane są stopy, nogi, następnie plecy, aż do ramion, rąk i głowy.

Kolejnym krokiem jest nałożenie czekoladowej maski na ciało (30 min.), która ma silne właściwości odżywcze i regeneracyjne. Dzięki doborze najwyższej jakości kosmetyków, twoja skóra będzie dogłębnie nawilżona i odżywiona. Rytuał Czekoladowy to idealny wybór dla miłośników czekolady i relaksu na najwyższym poziomie!

W skład Orientalnego Rytuału Czekoladowego wchodzą:

Kup teraz

Cennik Orientalnego Rytuału Czekoladowego:

120 minut

PLN 360

1 rytuał

Rytuał Czekoladowy

360.00 

Rozkosz i odprężenie w najlepszym wydaniu. Orientalny rytuał czekoladowy dostępny we wszystkich Salonach Samui Spa to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie relaks na najwyższym poziomie. Rytuał ten dzięki użyciu kosmetyków na bazie najlepszej czekolady (75% zawartości kakao) silnie nawilża i odżywia skórę całego ciała.

W skład Orientalnego Rytuału Czekoladowego wchodzą:

  • Masaż Balijski Gorącą Czekoladą  (60 min.)
  • Czekoladowy peeling ciała (30 min.)
  • Czekoladowa maska na ciało (30 min.)

Czas trwania: 120 min.

***Vouchery są ważne 12 miesięcy od daty zakupu. Vouchery są realizowane i wysyłane w godzinach pracy Salonu. Rezerwacji telefonicznej można dokonać na podstawie numeru vouchera.***

SKU: Brak danych Kategorie: , Tagi: ,

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Rytuał Czekoladowy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kup teraz