Masaż dla dwojga to idealna propozycja dla osób, które chcą wspólnie skorzystać z masaży tajskich i balijskich. To świetna okazja na wspólne spędzenie czasu dla zakochanych, przyjaciółek czy członków rodziny. Masaż wykonywany jest w jednym gabinecie, gdzie osoby masowane przebywają obok siebie.

Masaż dla dwojga to idealna propozycja dla osób, które chcą wspólnie skorzystać z masaży tajskich i balijskich.
Uśmiechnięta para w szlafrokach w spa. Wznoszą toast kieliszkami z szampanem. W tle okno z widokiem na miasto.

Wybierając masaż dla dwojga w Samui Spa, masz pewność, że masaż odbędzie się w osobnym gabinecie, a nie na materacu, oddzielonym zasłonką od drugiego materacu. Dzięki temu poczujecie pełne odprężenie i komfort, na który kładziemy ogromny nacisk w naszych Salonach.

Decydując się na masaż dla dwojga w Samui Spa, możecie wybrać każdy rodzaj masażu dostępny w naszej ofercie. Szczególnie polecamy masaż balijski i masaż tajski. Dla miłośników ciepła proponujemy tajski masaż gorącymi kamieniami, balijski masaż gorącą czekoladą lub tajski masaż stemplami ziołowymi. Bez względu na wybrany masaż, gwarantujemy, że czas spędzony w naszych Salonach będzie wyjątkowy.

Zapraszamy również na pakiety zabiegów spa dla dwojga i rytuały orientalne, które są połączeniem masaży tajskich i balijskich oraz zabiegów pielęgnacyjnych.

Kup masaż dla dwojga

Cennik masażu dla dwojga:

Masaż Balijski

PLN 359 ; 489

60 ; 90 minut

Masaż Tajski Klasyczny

PLN 359 ; 489

60 ; 90 minut

Tajski Mix Masaży Olejkiem

PLN 359 ; 489

60 ; 90 minut

Masaż Indonezyjski

PLN 359 ; 489

60 ; 90 minut

Masaż Gorącymi Kamieniami

PLN 389 ; 519

60 ; 90 minut

Masaż Aroma-terapeutyczny

PLN 389 ; 519

60 ; 90 minut

Romantyczny Masaż z lampką szampana

PLN 389 ; 519

60 ; 90 minut

Tajski Masaż Stemplami Ziołowymi

PLN 389 ; 519

60 ; 90 minut

Masaż Balijski Gorącą Czekoladą

PLN 389 ; 519

60 ; 90 minut

Masaż Gorącą Świecą

PLN 389 ; 519

60 ; 90 minut
Masaż dla Dwojga

359.00 519.00 

Masaż dla dwojga to idealna propozycja dla osób, które chcą wspólnie skorzystać z masaży tajskich i balijskich. To świetna okazja na wspólne spędzenie czasu dla zakochanych, przyjaciółek czy członków rodziny. Masaż wykonywany jest w jednym gabinecie, gdzie osoby masowane przebywają obok siebie. Wybierając masaż dla dwojga w Samui Spa, masz pewność, że masaż odbędzie się w osobnym gabinecie, a nie na materacu, oddzielonym zasłonką od drugiego materacu. Dzięki temu poczujecie pełne odprężenie i komfort, na który kładziemy ogromny nacisk w naszych Salonach.

Decydując się na masaż dla dwojga w Samui Spa, możecie wybrać każdy rodzaj masażu dostępny w naszej ofercie. Szczególnie polecamy masaż balijski i masaż tajski. Dla miłośników ciepła proponujemy balijski masaż gorącą czekoladą lub tajski masaż stemplami ziołowymi. Bez względu na wybrany masaż, gwarantujemy, że czas spędzony w naszych Salonach będzie wyjątkowy.

Podana cena obejmuje masaż dla dwóch osób.

***Vouchery są ważne 12 miesięcy od daty zakupu. Vouchery są realizowane i wysyłane w godzinach pracy Salonu. Rezerwacji telefonicznej można dokonać na podstawie numeru vouchera.***

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Masaż dla Dwojga”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kup teraz