Masaż dla dwojga to idealna propozycja dla osób, które chcą wspólnie skorzystać z masaży tajskich i balijskich. To świetna okazja na wspólne spędzenie czasu dla zakochanych, przyjaciółek czy członków rodziny. Masaż wykonywany jest w jednym gabinecie, gdzie osoby masowane przebywają obok siebie.

Masaż dla dwojga to idealna propozycja dla osób, które chcą wspólnie skorzystać z masaży tajskich i balijskich.
Uśmiechnięta para w szlafrokach w spa. Wznoszą toast kieliszkami z szampanem. W tle okno z widokiem na miasto.

Wybierając masaż dla dwojga w Samui Spa, masz pewność, że masaż odbędzie się w osobnym gabinecie, a nie na materacu, oddzielonym zasłonką od drugiego materacu. Dzięki temu poczujecie pełne odprężenie i komfort, na który kładziemy ogromny nacisk w naszych Salonach.

Decydując się na masaż dla dwojga w Samui Spa, możecie wybrać każdy rodzaj masażu dostępny w naszej ofercie. Szczególnie polecamy masaż balijski i masaż tajski. Dla miłośników ciepła proponujemy tajski masaż gorącymi kamieniami, balijski masaż gorącą czekoladą lub tajski masaż stemplami ziołowymi. Bez względu na wybrany masaż, gwarantujemy, że czas spędzony w naszych Salonach będzie wyjątkowy.

Zapraszamy również na pakiety zabiegów spa dla dwojga i rytuały orientalne, które są połączeniem masaży tajskich i balijskich oraz zabiegów pielęgnacyjnych.

Kup masaż dla dwojga

Cennik masażu dla dwojga:

Masaż Balijski

PLN 440 ; 520

60 ; 90 minut

Masaż Tajski Klasyczny

PLN 440 ; 520

60 ; 90 minut

Tajski Mix Masaży Olejkiem

PLN 440 ; 520

60 ; 90 minut

Masaż Indonezyjski

PLN 440 ; 520

60 ; 90 minut

Masaż Gorącymi Kamieniami

PLN 470 ; 580

60 ; 90 minut

Balijski Masaż Pomarańczowy

PLN 470 ; 580

60 ; 90 minut

Masaż Aroma-terapeutyczny

PLN 470 ; 580

60 ; 90 minut

Romantyczny Masaż z lampką szampana

PLN 470 ; 580

60 ; 90 minut

Tajski Masaż Stemplami Ziołowymi

PLN 470 ; 580

60 ; 90 minut

Masaż Balijski Gorącą Czekoladą

PLN 470 ; 580

60 ; 90 minut

Masaż Gorącą Świecą

PLN 470 ; 580

60 ; 90 minut

Masaż dla Dwojga

1 opinia klienta

440.00 580.00 

Masaż dla dwojga to idealna propozycja dla osób, które chcą wspólnie skorzystać z masaży tajskich i balijskich. To świetna okazja na wspólne spędzenie czasu dla zakochanych, przyjaciółek czy członków rodziny. Masaż wykonywany jest w jednym gabinecie, gdzie osoby masowane przebywają obok siebie. Wybierając masaż dla dwojga w Samui Spa, masz pewność, że masaż odbędzie się w osobnym gabinecie, a nie na materacu, oddzielonym zasłonką od drugiego materacu. Dzięki temu poczujecie pełne odprężenie i komfort, na który kładziemy ogromny nacisk w naszych Salonach.

Decydując się na masaż dla dwojga w Samui Spa, możecie wybrać każdy rodzaj masażu dostępny w naszej ofercie. Szczególnie polecamy masaż balijski i masaż tajski. Dla miłośników ciepła proponujemy balijski masaż gorącą czekoladą lub tajski masaż stemplami ziołowymi. Bez względu na wybrany masaż, gwarantujemy, że czas spędzony w naszych Salonach będzie wyjątkowy.

Podana cena obejmuje masaż dla dwóch osób.

***Vouchery są ważne 12 miesięcy od daty zakupu. Vouchery są realizowane i wysyłane w godzinach pracy Salonu. Rezerwacji telefonicznej można dokonać na podstawie numeru vouchera.***

 

1 opinia dla Masaż dla Dwojga

  1. Grzegorz i Aneta

    Mix masaży (w naszym przypadku dla dwojga) to bardzo ciekawy w swej egzotyce i skuteczny masaż o charakterze relaksacyjno – rozluźniającym. Panie masażystki – wg zapewnień rodowite Balijki, dysponowały pożądaną estymą oraz kompetencjami których właściwe wykorzystanie sprawiło, że uzyskaliśmy moc energii i sił witalnych na kolejne dni. Skorzystaliśmy z tego masażu wykorzystując Voucher otrzymany od dzieci w prezencie ale z pewnością skorzystamy ponownie. Polecamy.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kup teraz