Kompozycja przygotowana z myślą o osobach potrzebujących zaznać dłuższej chwili balijskiego relaksu. Zabiegi dobrane przez zespół ekspertów naszego Spa wyciszą niespokojny umysł, poprawią kondycję Twoich mięśni oraz skóry, a także dodadzą energii organizmowi.

Masaż ramion w samui
Para w recepcji Samui Spa tuż przed rozpoczęciem rytuału ceremonia balijska.

Ceremonia rozpoczyna się Balijską Terapią Ziołami – połączenie Masażu na bazie oleju z awokado i trawy cytrynowej oraz Peelingu azjatyckiego sprawi, że Twoje myśli uspokoją się, a podany tradycyjny napar Jamu oczyści i rozgrzeje organizm. Następnym krokiem będzie wykonany Rytuał na Twarz, który odpowiednio dobrany do Twojej cery doda jej blasku i witalności. Zwieńczeniem zabiegów jest słodki poczęstunek wraz z kieliszkiem Prosecco.

W skład Ceremonii Balijskiej wchodzą:

  • Balijska Terapia Ziołami (Balijski masaż na bazie oleju z awokado i trawy cytrynowej, Peeling azjatycki – z ekstraktem z trawy cytrynowej, Tradycyjny napar balijski JAMU)
  • Rytuał na Twarz do wyboru:
    • Optymalne Nawilżanie
    • Optymalne Oczyszczanie
    • Zabieg liftingująco-ujędrniający RF
  • Kieliszek Prosecco oraz słodki poczęstunek
Skorzystaj z Ceremonii Balijskiej

Cennik Ceremonii Balijskiej:

2 h 45 minut

PLN 859

1 ceremonia

Rytuał “Ceremonia Balijska”

859.00 

Ceremonia Balijska to kompozycja stworzona z myślą o osobach potrzebujących zaznać długich chwil balijskiego relaksu. Zabiegi wyciszą umysł, odżywią skórę oraz dodadzą energii. Ceremonia rozpoczyna się Balijską Terapią Ziołami – połączenie Masażu na bazie oleju z trawy cytrynowej oraz Peelingu azjatyckiego sprawi, że Twoje myśli uspokoją się, a podany tradycyjny napar Jamu oczyści i rozgrzeje organizm. Następnym krokiem będzie wykonany Rytuał na Twarz, który odpowiednio dobrany do Twojej cery doda jej blasku i witalności. Zwieńczeniem zabiegów jest słodki poczęstunek wraz z kieliszkiem Prosecco.

Czas trwania: ok. 2 h 45 min. Cena:  859 zł

***Vouchery są ważne 12 miesięcy od daty zakupu. Vouchery są realizowane i wysyłane w godzinach pracy Salonu. Rezerwacji telefonicznej można dokonać na podstawie numeru vouchera.***

SKU: Brak danych Kategorie: , Tagi: , , ,
Kup teraz