Masaż Tajski Stemplami Ziołowymi 

Young beautiful woman relaxing during massage in spa salon.

Masaż tajski stemplami ziołowymi to kolejna aromatyczna propozycja zabiegu wykonywanego w Salonach Samui Spa. Podstawą tego masażu jest podgrzanie na parze specjalnych stempli, wykonanych z bawełny, które są wypełnione mieszanką suszonych ziół: miętę, imbir, cynamon, trawę cytrynową, eukaliptus, limonkę, lawendę i szałwię. Po podgrzaniu zioła ukryte w bawełnianych stemplach uwalniają swoje aromaty oraz lecznicze olejki eteryczne. 

Masaż stemplami ziołowymi, z racji wykorzystania leczniczych ziół, jest szczególnie polecany przy walce ze stanami zapalnymi. Z tego powodu jest idealnym wyborem dla osób, które borykają się z przeziębieniem i infekcją. Dodatkowo uwolnione aromaty ze stempli ziołowych udrażniają zatoki, wpływając tym samym pozytywnie na układ oddechowy

Stemple ziołowe przed użyciem są podgrzewane na parze, dzięki czemu sam masaż jest przyjemnie ciepły i relaksujący. Dzięki podgrzanym kompresom mięśnie rozluźniają się i pomagają pozbyć się uczucia zmęczenia. Podczas tego zabiegu masażystka wykonuje również masaż olejkowy: balijski lub tajski, dzięki czemu rozmasowywane są wszystkie partie mięśni, od stóp, aż po głowę. Masaż tajski stemplami ziołowymi to kompleksowa terapia, która działa zarówno relaksacyjnie jak i leczniczo. 

Kto powinien wybrać ten masaż?

Masaż stemplami ziołowymi – przeciwwskazania 

Masaż tajski stemplami ziołowymi to złożona terapia, mająca zbawienne działanie na cały organizm. Z tego masażu może skorzystać każdy, bez względu na porę roku. Zabieg ten szczególnie polecamy:

  • Osobom cierpiącym na przeziębienie i stany zapalne
  • Osobom, mającym problem z zasypianiem 
  • Osobom przemęczonym, zestresowanym 

Masaż ten jest zupełnie bezpiecznym zabiegiem, z którego mogą korzystać zarówno osoby poniżej 18-go roku życia, jak i osoby starsze. Niemniej, należy zachować szczególną ostrożność przy:

  • ciąży
  • skłonności do alergii 

CENNIK MASAŻU TAJSKIEGO STEMPLAMI ZIOŁOWYMI 

Czas trwania:60 minut 90 minut 120 minut
Cena:180 PLN230 PLN 280 PLN

* Podana cena zawiera zakup kompletu stempli ziołowych, które można wykorzystać 2-3 krotnie. Wówczas, przy kolejnym masażu cena maleje o cenę stempli ziołowych, tj. 50 PLN 

Zarezerwuj wizytę na Tajski Masaż Stemplami Ziołowymi w wybranym Salonie Samui Spa: