Masaż tajski stemplami ziołowymi to kolejna aromatyczna propozycja zabiegu wykonywanego w Salonach Samui Spa. Podstawą tego masażu jest podgrzanie na parze specjalnych stempli, wykonanych z bawełny, które są wypełnione mieszanką suszonych ziół: miętę, imbir, cynamon, trawę cytrynową, eukaliptus, limonkę, lawendę i szałwię. Po podgrzaniu zioła ukryte w bawełnianych stemplach uwalniają swoje aromaty oraz lecznicze olejki eteryczne.

Tajski masaż stemplami ziołowymi w Samui Spa
Tajski masaż stemplami ziołowymi, z racji wykorzystania leczniczych ziół, jest szczególnie polecany przy walce ze stanami zapalnymi.

Masaż stemplami ziołowymi, z racji wykorzystania leczniczych ziół, jest szczególnie polecany przy walce ze stanami zapalnymi. Z tego powodu jest idealnym wyborem dla osób, które borykają się z przeziębieniem i infekcją. Dodatkowo uwolnione aromaty ze stempli ziołowych udrażniają zatoki, wpływając tym samym pozytywnie na układ oddechowy.

Stemple ziołowe przed użyciem są podgrzewane na parze, dzięki czemu sam masaż jest przyjemnie ciepły i relaksujący. Dzięki podgrzanym kompresom mięśnie rozluźniają się i pomagają pozbyć się uczucia zmęczenia. Podczas tego zabiegu masażystka wykonuje również masaż olejkowy: balijski lub tajski, dzięki czemu rozmasowywane są wszystkie partie mięśni, od stóp, aż po głowę. Masaż tajski stemplami ziołowymi to kompleksowa terapia, która działa zarówno relaksacyjnie jak i leczniczo.

Kup masaż tajski stemplami ziołowymi

Kto powinien wybrać ten masaż?

Masaż tajski stemplami ziołowymi to złożona terapia, mająca zbawienne działanie na cały organizm. Z tego masażu może skorzystać każdy, bez względu na porę roku. Zabieg ten szczególnie polecamy:

  • osobom cierpiącym na przeziębienie i stany zapalne
  • osobom, mającym problem z zasypianiem
  • osobom przemęczonym, zestresowanym

Masaż stemplami ziołowymi – przeciwwskazania

Masaż tajski gorącymi kamieniami jest bezpiecznym zabiegiem, wykonywanym wyłącznie przez nasze wykwalifikowane masażystki. Niemniej, istnieje kilka przeciwskazań do jego wykonania, tj:

  • ciąża
  • skłonności do alergii (ziołowe składniki stempli ziołowych)
  • skłonności do krwawień i krwotoków
  • problemy skórne (rany i stany zapalne skóry)
  • stany zapalne i gorączkowe, kaszel
  • skóra naczynkowa, pęknięte naczynka

Cennik masażu tajskiego stemplami ziołowymi:

60 minut

PLN 260

1 masaż

90 minut

PLN 310

1 masaż

* Podana cena zawiera zakup kompletu stempli ziołowych, które można wykorzystać 2-3 krotnie. Wówczas, przy kolejnym masażu cena maleje o cenę stempli ziołowych, tj. 50 PLN

Tajski Masaż Stemplami Ziołowymi

260.00 310.00 

Tajski Masaż Stemplami Ziołowymi to wyjątkowa, orientalna terapia, która odpręża i koi zmysły za pomocą specjalnych bawełnianych stempli, które kryją w sobie zioła, nasiona i egzotyczne rośliny. W ten sposób przygotowane i rozgrzane na parze stemple przykłada się do skóry i masuje się nimi ciało.

***Vouchery są ważne 12 miesięcy od daty zakupu. Vouchery są realizowane i wysyłane w godzinach pracy Salonu. Rezerwacji telefonicznej można dokonać na podstawie numeru vouchera.***

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Tajski Masaż Stemplami Ziołowymi”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kup teraz