PAKIET BANKIETOWY – RYTUAŁ ODPRĘŻENIA I PIĘKNA 

– dostępny tylko w Spa w Poznaniu – 

rytuał tajski
Pakiet bankietowy

Pakiet Bankietowy – Rytuał Odprężenia i Piękna to rozbudowana propozycja zabiegów, których realizacja zajmie około 6 godzin. To kompleksowe zabiegi, które zrelaksują Cię, podkreślą Twoje piękno i dodadzą energii. Pakiet Bankietowy rozpoczyna się Rytuałem Orientalnym, czyli połączeniem masażu z peelingiem całego ciała (do wyboru: rytuał balijski lub rytuał tajski). Następnie oddamy Cię w ręce doświadczonej kosmetolog, która wykona rytuał na twarz, manicure spa klasyczny oraz pedicure spa klasyczny. Następnie fryzjer zadba o Twoją fryzurę, by na sam koniec oddać Cię w ręce naszej wizażystki, która wykona makijaż dzienno-wieczorowy. To idealny pomysł na prezent – dla mamy, przyjaciółki, przyszłej panny młodej… dla każdej wyjątkowej osoby!

Pakiet Bankietowy to rozbudowana propozycja zabiegów spa, które dodadzą Ci siły po ciężkim tygodniu i podkreślą Twoje naturalne piękno. Podsumowując, w skład tego Rytuału wchodzą:

  • Rytał Orientalny, czyli masaż & peeling, 90 min. (do wyboru: rytuał tajski lub rytuał balijski)
  • Rytuał na Twarz, 60 min. (do wyboru: kawiorowa perfekcja, optymalne oczyszczanie, optymalne nawilżanie, mikrodermabrazja, RF)
  • Manicure Spa Klasyczny, ok. 70 min.
  • Pedicure Spa Klasyczny, ok. 90 min
  • Stylizacja włosów, ok. 45 min. 
  • Makijaż dzienno-wieczorowy, 30 min.

CENNIK PAKIET BANKIETOWY – RYTUAŁ ODPRĘŻENIA I PIĘKNA 

Czas trwania:około 6 godzin
Cena:570 PLN

Umów się na ten i wiele innych Rytuałów w dogodnej lokalizacji: