Tajski Mix Masaży Olejkiem to autorski rytuał opracowany przez zespół Samui Spa. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych masażystek udało nam się stworzyć idealną propozycję zabiegu, który łączy ze sobą techniki masażu tajskiego i elementy relaksacyjne zaczerpnięte z masażu balijskiego.

Tajski Mix Masaży Olejkiem to autorskie połączenie od Samui Spa
Tajski Mix Masaży Olejkiem wykonywany jest zgodnie ze sztuką klasycznego masażu tajskiego, zatem masowane są stopy, nogi, plecy, ramiona, ręce i głowa.

Tajski Mix Masaży Olejkiem wykonywany jest zgodnie ze sztuką klasycznego masażu tajskiego, zatem masowane są stopy, nogi, plecy, ramiona, ręce i głowa. Następnie te same elementy powtarzane są po drugiej stronie ciała. Masaż wykonywany jest z użyciem silnie nawilżającego oleju naturalnego, który wspomoże regenerację suchej skóry.  W tle unosi się relaksacyjna, kojąca muzyka.

Ten typ masażu zawiera w sobie posuwiste ruchy oraz elementy rozciągania. Świetnie poprawia krążenie krwi, dotlenienie tkanek, poprawia zasypianie i rewelacyjnie nawilża suchą skórę. Poprzez stymulację odpowiednich receptorów, pozwala pozbyć się bólów migrenowych, nadmiernego napięcia mięśni oraz uczucia zmęczenia.

Kup tajski mix masaży olejkiem

Kto powinien wybrać tajski mix masaży olejkiem?

Tajski Mix Masaży Olejkiem to idealna propozycja dla osób, które wymagają relaksu w najczystszej formie w połączeniu z delikatnym rozciąganiem i aromaterapią. Ten typ zabiegu jest odpowiedni zarówno dla osób, które regularnie korzystają z masaży, jak i dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z orientalnymi rytuałami. Tajski Mix Masaży Olejkiem wykonywany jest wyłącznie przez certyfikowane masażystki z Bali, dlatego wybierając Samui Spa masz pewność bezpieczeństwa i gwarancję satysfakcji.

Przeciwwskazania do tego typu masażu:

Pomimo tego, iż Tajski Mix Masaży Olejkiem ma charakter relaksacyjny, istnieje kilka przeciwwskazań do jego wykonania, tj:

  • ciąża
  • choroba nowotworowa
  • skłonność do krwotoków
  • osteoporoza

Cennik masażu Tajski mix olejkiem:

60 minut

PLN 220

1 masaż

90 minut

PLN 290

1 masaż

Tajski Mix Masaży Olejkiem

220.00 290.00 

Autorski masaż, który stworzył zespół Samui SPA. Unikatowe połączenie wyjątkowych terapii z użyciem tradycyjnego tajskiego masażu i masażu na bazie oleju naturalnego. Długie, powolne ruchy oraz mocne uciski i uderzenia pobudzają krążenie krwi, a także minimalizują ucisk i bolesność. Wykorzystywany olejek odświeża, odnawia i wzbogaca skórę o naturalne dobroczynne składniki.

***Vouchery są ważne 12 miesięcy od daty zakupu. Vouchery są realizowane i wysyłane w godzinach pracy Salonu. Rezerwacji telefonicznej można dokonać na podstawie numeru vouchera.***

Informacje dodatkowe

Czas trwania

60 minut, 90 minut

Kup teraz