Bez dwóch zdań masaż indonezyjski to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie delikatność i kojący dotyk. Subtelne głaskanie, nacieranie i rozcieranie świetnie rozluźnia i przenosi w świat błogiego relaksu.

Masaż indonezyjski to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie delikatność i kojący dotyk.
Masaż Indonezyjski

Istotą masażu indonezyjskiego jest silne i głębokie stymulowanie skóry i mięśni. W efekcie skóra staje się bardziej elastyczne, a mięśnie mniej napięte. Do masażu indonezyjskiego wykorzystujemy naturalny olejek kokosowy, który odpowiednio podgrzany sprawia, że skóra staje się aksamitnie gładka i nawilżona.

Masaż Indonezyjski łączy w sobie techniki pochodzące z wysp Bali oraz Jawa. Wpływa pozytywnie na sferę psychiczną, fizyczną i emocjonalną. Dlatego jest szczególnie polecany dla osób, które odczuwają silny stres i zmęczenie. Ten rodzaj masażu to zdecydowanie najbardziej relaksacyjna pozycja w naszej ofercie. Ze względu na delikatność masażu indonezyjskiego możemy śmiało go polecić zarówno osobą poniżej 18 roku życia oraz osobom starszym. Masaż indonezyjski to świetny wybór dla osoby, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z masażami orientalnymi.

Kup masaż indonezyjski

Czy masaż indonezyjski jest dla mnie odpowiedni?

Masaż indonezyjski jest idealnym wyborem dla osób, które:

  • lubią delikatne, relaksacyjne masaże
  • zaczynają swoją przygodę z masażami orientalnymi
  • odczuwają chroniczne zmęczenie

Kto powinien unikać masażu indonezyjskiego?

Masaż indonezyjski jest niezwykle delikatnym masażem, który wykonany odpowiednio jest zupełnie bezpieczny. Jeżeli cierpisz na jakiekolwiek schorzenia, prosimy, poinformuj o tym naszą masażystkę.

Cennik masażu indonezyjskiego:

60 minut

PLN 220

1 masaż

90 minut

PLN 290

1 masaż

Masaż Indonezyjski

220.00 290.00 

Jest to masaż wyjątkowo delikatny ponieważ skupia się na relaksującym i rozluźniającym dotyku. Zawiera elementy głaskania, nacierania i rozcierania. Masaż indonezyjski oddziałuje jednocześnie w trzech sferach: fizycznej, emocjonalnej i duchowej. Łączy w sobie techniki z indonezyjskich wysp: Jawa i Bali.

***Vouchery są ważne 12 miesięcy od daty zakupu. Vouchery są realizowane i wysyłane w godzinach pracy Salonu. Rezerwacji telefonicznej można dokonać na podstawie numeru vouchera.***

Informacje dodatkowe

Czas trwania

60 minut, 90 minut

Kup teraz