Masaż Shiatsu to technika wywodząca się z tradycyjnej medycyny japońskiej. Zabieg ten jest szczególnie dedykowany osobom, które zmagają się różnymi dolegliwościami bólowymi. Poprzez stymulację punktów energetycznych w ciele, Shiatsu wpływa na samopoczucie psychiczne oraz równowagę emocjonalną. Ten niezwykle relaksujący masaż wspomoże organizm w prawidłowym funkcjonowaniu i rozluźni napięte mięśnie niwelując wszystkie usztywnienia.

Masaż Shiatsu to wspaniały sposób na niezapomniany relaks.
Masaż Shiatsu to skuteczny zabieg pozwalający na głęboki relaks i odprężenie.

W języku japońskim słowo “shiatsu” oznacza dosłownie “uciskać palcami”, ponieważ to właśnie uciskanie określonych punktów na ciele jest najważniejszą z czynności podczas tego zabiegu. Punkty te zebrane są w szlaki energetyczne organizmu, które podczas stymulacji odblokowują swobodny przepływ energii w ciele, co zapewnia przywrócenie wewnętrznej harmonii.

Masaż Shiatsu to bardzo przyjemny i relaksujący zabieg, który pozytywnie oddziałuje także na narządy wewnętrzne organizmu. Łączy elementy tradycji akupresury z Dalekiego Wschodu ze współczesnymi technikami masażu i łagodnym rozciąganiem mięśni. Podczas tego zabiegu masowane jest całe ciało, zgodnie z określoną kolejnością – najpierw masowane są nogi, następnie plecy, aż do ramion, rąk i głowy. Osoba wykonująca Shiatsu używa całych dłoni, palców, przedramion, łokci, a nawet kolan i stóp, aby masowane punkty rozluźniły się i umożliwiły przepływ energii.

Masaż Shiatsu jest w pełni bezpieczny dla zdrowia, mogą z niego korzystać zarówno osoby młode, jak i starsze. Budzi potencjał ciała i umysłu, umożliwiający pokonywanie chorób i dolegliwości. Wizyta w Samui Spa to gwarancja najwyższej jakości masażu, który będzie wykonany przez certyfikowane masażystki, zgodnie ze światowymi standardami.

Kup Masaż Shiatsu

Zalety masażu shiatsu:

 • usuwa blokady umożliwiając swobodny przepływ energii w ciele
 • wspomaga organizm w naturalnych procesach regeneracji
 • głęboko relaksuje i odpręża, przez co likwiduje skutki nadmiernego stresu i zmęczenia
 • pomaga pozbyć się uczucia dyskomfortu napiętych mięśni, a także bóli migrenowych oraz menstruacyjnych
 • przyspiesza krążenie krwi i wzmaga dotlenienie tkanek – idealne rozwiązanie dla osób pracujących w pozycji siedzącej

Przeciwwskazania:

 • nadciśnienie
 • miażdżyca
 • niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne lub złamania
 • osteoporoza
 • żylaki
 • pierwszy trymestr ciąży lub z trwająca menstruacja
 • zaawansowana choroba nowotworowa
 • skłonności do krwawień i krwotoków
 • rozległe problemy skórne (rany i stany zapalne skóry)
 • stany zapalne i gorączkowe, kaszel

Cennik zabiegu Masaż Shiatsu:

60 minut

PLN 220

1 masaż

90 minut

PLN 290

1 masaż

Masaż Shiatsu

2 opinie klienta

220.00 290.00 

Masaż Shiatsu to technika wywodząca się z tradycyjnej medycyny japońskiej. Zabieg ten jest szczególnie dedykowany osobom, które zmagają się różnymi dolegliwościami bólowymi. Poprzez stymulację punktów energetycznych w ciele, Shiatsu wpływa na samopoczucie psychiczne oraz równowagę emocjonalną. Ten niezwykle relaksujący masaż wspomoże organizm w prawidłowym funkcjonowaniu i rozluźni napięte mięśnie niwelując wszystkie usztywnienia.  Podczas tego zabiegu masowane jest całe ciało, zgodnie z określoną kolejnością – najpierw masowane są nogi, następnie plecy, aż do ramion, rąk i głowy. Osoba wykonująca Shiatsu używa całych dłoni, palców, przedramion, łokci, a nawet kolan i stóp, aby masowane punkty rozluźniły się i umożliwiły przepływ energii.

 

***Vouchery są ważne 12 miesięcy od daty zakupu. Vouchery są realizowane i wysyłane w godzinach pracy Salonu. Rezerwacji telefonicznej można dokonać na podstawie numeru vouchera.***

2 opinie dla Masaż Shiatsu

 1. Marynia

  Wspaniały aktywny relaks, profesjonalny dotyk i przemiła, ciepła atmosfera pomimo ostrego mrozu na zewnątrz.

 2. Magda

  Nigdy w życiu nie byłam na tak cudownym masażu. Polecam każdemu żeby choć raz spróbował. Ja napewno na tym jednym nie poprzestanę

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kup teraz