Masaż relaksacyjny to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie delikatność i kojący dotyk. Subtelne głaskanie, nacieranie i rozcieranie świetnie rozluźnia i przenosi w świat błogiego relaksu.

Masaż indonezyjski to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie delikatność i kojący dotyk.
Masaż Indonezyjski

Masaż relaksacyjny to doskonały sposób na odprężenie się i złagodzenie skutków stresu i codziennych napięć. Do masażu wykorzystujemy naturalny olejek kokosowy, który odpowiednio podgrzany sprawia, że skóra staje się aksamitnie gładka i nawilżona.

Masaż relaksacyjny łączy w sobie techniki pochodzące z wysp Bali oraz Jawa dlatego jest szczególnie polecany dla osób, które odczuwają silny stres i zmęczenie.  Jest to to świetny wybór dla osoby, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z masażami ciała.

Kup masaż relaksacyjny

Czy masaż relaksacyjny jest dla mnie odpowiedni?

Masaż relaksacyjny jest idealnym wyborem dla osób, które:

  • lubią delikatne, relaksacyjne masaże
  • zaczynają swoją przygodę z masażami orientalnymi
  • odczuwają chroniczne zmęczenie

Kto powinien unikać masażu relaksacyjnego?

Masaż relaksacyjny jest niezwykle delikatnym masażem, który wykonany odpowiednio jest zupełnie bezpieczny. Jeżeli cierpisz na jakiekolwiek schorzenia, prosimy, poinformuj o tym naszą masażystkę.

Cennik masażu relaksacyjnego:

60 minut

PLN 220

1 masaż

90 minut

PLN 290

1 masaż

Masaż Relaksacyjny

220.00 290.00 

Masaż relaksacyjny to popularny rodzaj masażu, który ma na celu przyniesienie ulgi i relaksu ciału i umysłowi. Jest to doskonały sposób na redukcję stresu, napięcia mięśniowego oraz poprawę ogólnego samopoczucia. . Masażystka wykorzystuje łagodne i rytmiczne ruchy, które pomagają rozluźnić napięte mięśnie i stymulować krążenie krwi.

***Vouchery są ważne 12 miesięcy od daty zakupu. Vouchery są realizowane i wysyłane w godzinach pracy Salonu. Rezerwacji telefonicznej można dokonać na podstawie numeru vouchera.***

Informacje dodatkowe

Czas trwania

60 minut, 90 minut

Kup teraz