Skip to main content
search
0

Nasz Salon, który znajduje się w centrum Pruszkowa, został oddany do Państwa dyspozycji we wrześniu 2023 roku. Spa mieści się przy ulicy Wojska Polskiego 31, gdzie z łatwością można dotrzeć zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską (autobus nr 817, przystanek Aleja Wojska Polskiego). W Pruszkowie, tak jak w każdym Salonie Samui Spa, wykonujemy masaże tajskie i balijskie, a także najlepsze rytuały orientalne.

Umów się na wizytę w Samui Spa Pruszków:

al. Wojska Polskiego 31, 05-800 Pruszków
+48 789 410 270

W naszym Salonie, który zlokalizowany jest w samym sercu Pruszkowa, do Państwa dyspozycji oddaliśmy 3 przestronne gabinety urządzone w orientalnym, Balijskim stylu. W Spa skorzystasz też z masażu dla dwojga w specjalnie przygotowanym pokoju podwójnym. Położenie Salonu sprawia, że łatwo możesz do nas trafić zarówno z każdego zakątka miasta, jak i zachodniej części Warszawy.

Samui Spa Pruszków to miejsce, gdzie skorzystasz z najlepszego masażu balijskiego i tajskiego w towarzystwie relaksującej muzyki. W naszym Salonie oferujemy także rytuały na ciało oraz profesjonalne zabiegi na twarz. Wszystkie zabiegi wykonują certyfikowane masażystki, które swoje doświadczenie zdobywały w najlepszych szkołach masażu na świecie.

Spa w Pruszkowie jest czynne 7 dni w tygodniu:

  • poniedziałek – piątek: 12:00 – 21:00
  • sobota-niedziela: 10:00 – 19:00

Samui Spa Pruszków jest miejscem niepowtarzalnym i magicznym. To prawdziwa oaza spokoju, gdzie wszystkie obowiązki i stres zostawisz za drzwiami. W naszym Salonie znajdziesz oryginalne meble z Indonezji. Dzięki temu, podczas odwiedzin w Samui Spa Pruszków poczujesz się jak na egzotycznej wyspie Bali. Każdy zabieg wykonujemy w osobnym pomieszczeniu i przy przyciemnionym świetle, byś mogła/mógł zaznać pełni relaksu i odprężenia.

W naszym balijskim spa w Pruszkowie masują wyłącznie certyfikowane terapeutki z Bali, Filipin oraz Polski. Posiadają one niezwykle bogate doświadczenie zawodowe. Dzięki temu masz pewność, że masaże orientalne oraz rytuały wykonywane w naszym Salonie są bezpieczne, skuteczne oraz… najlepsze!

Odwiedź nas także na Facebook’u i Instagramie i bądźmy w kontakcie!

Close Menu