Skip to main content
search
0

Zorganizuj wieczór panieński, spotkanie integracyjne lub urodziny w Samui Spa!

Organizacja takiego wydarzenia w Samui Spa nigdy nie była prostsza. Nasz doświadczony zespół pozwoli wybrać Ci najlepszą opcję, która przypadnie do gustu każdej uczestniczce. Zapoznaj się z dostępnymi propozycjami pakietów spa. Jeżeli masz ochotę zmodyfikować którąś z propozycji lub masz specjalne życzenia – zapraszamy do kontaktu.

W pierwszej kolejności prosimy o kontakt z wybranym Salonem Samui Spa z zapytaniem o dostępność wybranego terminu. Jeżeli wybrany termin będzie wolny, zrobimy wstępną rezerwację – poprosimy o liczbę uczestniczek, wybrany pakiet zabiegów, godzinę rozpoczęcia. Otrzymasz potwierdzenie utworzenia rezerwacji oraz podamy kwotę zadatku, który stanowi 30% całkowitego kosztu organizacji wieczoru. Od tego momentu masz 3 dni na wpłatę zadatku, który będzie potwierdzeniem rezerwacji wybranego terminu. Numer konta znajdziesz na dole strony. Uprzejmie prosimy, abyś po dokonaniu przelewu przesłała nam jego potwierdzenie na adres e-mail Salonu. W dniu Wieczoru Panieńskiego możesz uregulować resztę kwoty gotówką, kartą lub przelewem.

Na specjalne życzenie gości możemy przygotować deski przekąsek, które umilą czas pomiędzy zabiegami. Na deskach znajduje się kombinacja wędlin, serów oraz owoców. Dodatkowo zapewniamy kieliszek szampana, wodę oraz tajską zieloną herbatę. Cena przekąsek to 45zł/os.

Staramy się, aby wieczory panieńskie w Samui Spa przebiegały w wyjątkowej atmosferze. Zadbaliśmy o każdy detal, aby ten wieczór był wyjątkowy. Pomiędzy zabiegami będziecie mogły spędzić czas w strefie relaksu, znajdującej się bezpośrednio przy recepcji, gdzie można napić się zielonej herbaty czy porozmawiać z przyjaciółkami.

Dane do przelewu:

  • SAMUI SPA SKLEP Kamil Mielcarek
  • ul. Józefa Piłsudskiego 11, 05-510 Konstancin Jeziorna
  • Nr konta: 41 1020 1169 0000 8102 0829 0951
Close Menu