MASAŻ NA 4 RĘCE 

Masaż na 4 ręce

Masaż na 4 ręce oferowany przez Salony Samui Spa to relaks dla ciała i ducha w najlepszym wydaniu. Wykonywany przez 2 masażystki, 4 ręce co przekłada się na stokroć więcej relaksu podczas masażu. Technika tego zabiegu polega na płynnym i synchronicznym wykonywaniu tych samych ruchów przez obie terapeutki po obu stronach ciała masowanej osoby. Dzięki temu przepływ energii przez ciało jest równomierny i spotęgowany. 

Masaż na 4 ręce to technika wykonania masażu, a nie rodzaj masażu. Oznacza to, że praktycznie każdy masaż (np. balijski, tajski, gorące kamienie) możemy wykonać na 4 ręce. Każdy masaż wykonywany jest przy odprężającej, orientalnej muzyce, w blasku świec i aromacie naturalnych olejków eterycznych. 

Ten rodzaj masażu szczególnie polecamy osobom szukającym fizycznego i psychicznego ukojenia, odpoczynku od nadmiaru obowiązków i terapii narządu ruchu. Z doświadczenia wiemy, że raz doświadczony masaż na 4 ręce staje się tym ulubionym. 

Ze względu na to, iż każdy masaż możemy wykonać techniką na 4 ręce, prosimy o jego zakup bezpośrednio w jednym z naszych 4 Day Spa. 

Czy to odpowiedni masaż dla mnie?

Jakie są przeciwwskazania?

Jeżeli uwielbiasz masaż, ale nigdy nie miałeś/aś okazji wypróbować masażu na 4 ręce, to idealny wybór dla Ciebie! Ponadto, szczególnie polecamy:

  • osobom przemęczonym, zestresowanym 
  • osobom, które cierpią na dolegliwości ze strony kręgosłupa 
  • osobom, prowadzącym aktywny tryb życia 

Masaże w Samui Spa są wykonywane wyłącznie przez certyfikowane terapeutki z Bali, dlatego masaże wykonywane u nas są bezpieczne i efektywne. Niemniej, prosimy o przekazanie przed wizytą wszelkich informacji zdrowotnych mogących mieć wpływ na przebieg masażu. 

CENA MASAŻU NA 4 RĘCE – 290 PLN (60 min.) 340 PLN (90 min.)

Zarezerwuj wizytę na Masaż na 4 Ręce w jednym z naszych Orientalnych Spa: