Masaż na 4 ręce oferowany przez Salony Samui Spa to relaks dla ciała i ducha w najlepszym wydaniu. Wykonywany jest równocześnie przez 2 masażystki, co przekłada się na stokroć więcej relaksu podczas masażu.

Masaż na 4 ręce oferowany przez Salony Samui Spa to relaks dla ciała i ducha w najlepszym wydaniu.
Masaż na 4 ręce oferowany przez Salony Samui Spa to relaks dla ciała i ducha w najlepszym wydaniu.

Technika tego zabiegu polega na płynnym i synchronicznym wykonywaniu tych samych ruchów przez obie terapeutki po obu stronach ciała masowanej osoby. Dzięki temu przepływ energii przez ciało jest równomierny i spotęgowany.

Masaż na 4 ręce to technika wykonania masażu, a nie rodzaj masażu. Oznacza to, że praktycznie każdy masaż (np. balijski, tajski, gorące kamienie) możemy wykonać w ten sposób. Każdy masaż wykonywany jest przy odprężającej, orientalnej muzyce, w blasku świec i aromacie naturalnych olejków eterycznych.

Ten rodzaj masażu szczególnie polecamy osobom szukającym fizycznego i psychicznego ukojenia, odpoczynku od nadmiaru obowiązków i terapii narządu ruchu. Z doświadczenia wiemy, że raz doświadczony masaż na 4 ręce staje się tym ulubionym.

Zamów

Czy to odpowiedni masaż dla mnie?

Jeżeli uwielbiasz masaż, ale nigdy nie miałeś/aś okazji wypróbować masażu tą techniką, to idealny wybór dla Ciebie! Ponadto, szczególnie polecamy:

  • osobom przemęczonym, zestresowanym
  • osobom, które cierpią na dolegliwości ze strony kręgosłupa
  • osobom, prowadzącym aktywny tryb życia

Jakie są przeciwwskazania?

Masaże w Samui Spa są wykonywane wyłącznie przez certyfikowane terapeutki z Bali, dlatego zabiegi wykonywane u nas są bezpieczne i efektywne. Niemniej, prosimy o przekazanie przed wizytą wszelkich informacji zdrowotnych mogących mieć wpływ na przebieg masażu.

Cennik masażu na 4 ręce:

60 minut

PLN 360

1 masaż

90 minut

PLN 420

1 masaż

Masaż na 4 ręce

360.00 420.00 

Masaż na 4 ręce oferowany przez Salony Samui Spa to relaks dla ciała i ducha w najlepszym wydaniu. Wykonywany przez 2 masażystki, 4 ręce, co przekłada się na stokroć więcej relaksu podczas masażu.

Technika tego zabiegu polega na płynnym i synchronicznym wykonywaniu tych samych ruchów przez obie terapeutki po obu stronach ciała masowanej osoby. Dzięki temu przepływ energii przez ciało jest równomierny i spotęgowany.

***Vouchery są ważne 12 miesięcy od daty zakupu. Vouchery są realizowane i wysyłane w godzinach pracy Salonu. Rezerwacji telefonicznej można dokonać na podstawie numeru vouchera.***

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Masaż na 4 ręce”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kup teraz