Królewski Rytuał Lulur, wykonywany we wszystkich Salonach Samui Spa, wywodzi się prosto z egzotycznej wyspy Bali, gdzie praktykowany jest od setek lat. Jest indonezyjską tradycją oczyszczania, opierającą się na wierze, że wygląd zewnętrzny odzwierciedla wnętrze człowieka. Zwyczajowo jest wykonywany tuż przed zamążpójściem, aby podkreślić czystość i piękno kobiety. W naszych Salonach rytuał lulur jest kompleksowym zabiegiem o charakterze odprężająco – odżywczym. To prawdziwy relaks dla ciała i umysłu.

Samui Spa oferuje pakiety zabiegów takie jak: królewski rytuał lulur, pakiety masaży orientalnych oraz rytuał czekoladowy.
Samui Spa – Sieć Balijskich Salonów Spa. Samui Spa oferuje pakiety zabiegów takie jak: królewski rytuał lulur czy pakiet masaży orientalnych.

Pierwszym elementem rytuału jest kokosowy peeling ciała (30 min.), który wykonujemy sami, na bazie naturalnych składników. Peeling sprawi, że twoja skóra będzie jedwabiście gładka i odzyska zdrowy koloryt. Następnie wykonamy Masaż Balijski (60 min.), który wprawi Cię w stan błogiego relaksu i ukojenia. Dzięki użyciu ciepłego olejku kokosowego, skóra staje się efektywnie nawilżona. Całość rytuału dopełnia wyjątkowa atmosfera panująca podczas masażu – przyciemnione światła, palące się świece, zapach olejków eterycznych i relaksacyjna, azjatycka muzyka.

Klasyczny masaż balijski jest połączeniem trzech technik: akupresury, aromaterapii i refleksoterapii. Jego istotą jest dynamiczne uciskanie oraz ugniatanie ciała, które przeplatane jest ruchami płynnymi i posuwistymi. Masaż wykonywany jest w określonej kolejności – najpierw masowane są stopy, nogi, następnie plecy, aż do ramion, rąk i głowy. Ostatnim elementem królewskiego rytuału lulur jest aplikacja czekoladowej maski na ciało (30 min.), która ma właściwości głęboko odżywcze i regeneracyjne.

W skład Królewskiego Rytuału Lulur wchodzą:

  • Kokosowy peeling ciała (30 min.)
  • Masaż Balijski (60 min.)
  • Odżywcza, czekoladowa maska na ciało (30 min.)
Kup teraz

Cennik pakietu “Królewski Rytuał Lulur”:

120 minut

PLN 360

1 rytuał

Królewski Rytuał Lulur

360.00 

Królewski Rytuał Lulur, wykonywany we wszystkich Salonach Samui Spa, wywodzi się prosto z egzotycznej wyspy Bali, gdzie praktykowany jest od setek lat. Jest indonezyjską tradycją oczyszczania, opierającą się na wierze, że wygląd zewnętrzny odzwierciedla wnętrze człowieka. Zwyczajowo jest wykonywany tuż przed zamążpójściem, aby podkreślić czystość i piękno kobiety. W naszych Salonach rytuał lulur jest kompleksowym zabiegiem o charakterze odprężająco – odżywczym. To prawdziwy relaks dla ciała i umysłu.

W skład Królewskiego Rytuału Lulur wchodzą:

  • Kokosowy peeling ciała (30 min.)
  • Masaż Balijski (60 min.)
  • Odżywcza, czekoladowa maska na ciało (30 min.)

Czas trwania: 120 min.

***Vouchery są ważne 12 miesięcy od daty zakupu. Vouchery są realizowane i wysyłane w godzinach pracy Salonu. Rezerwacji telefonicznej można dokonać na podstawie numeru vouchera.***

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , ,

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Królewski Rytuał Lulur”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kup teraz