Skip to main content
search
0

Samui Spa w Poznaniu Centrum zostało oddane w Państwa ręce w marcu 2022 roku. Jest to drugi Salon powstały w Poznaniu – mieście, w którym rozpoczęła się przygoda Samui Spa. Od grudnia 2023 mogą Państwo skorzystać z prawdziwego, balijskiego relaksu w nowej, większej odsłonie Salonu. Wierzymy, że będzie ona odpowiedzą na Państwa potrzeby.

Umów się na wizytę w Samui Spa Poznań Centrum:

ul. Chwaliszewo 10
798 654 138

Samui Spa Poznań Centrum to gwarantowany teleport na rajską wyspę Bali. Tu możesz zrelaksować się korzystając z naszych masaży orientalnych, rytuałów na ciało oraz pakietów spa. Dysponujemy przestrzenią do relaksu zarówno w pojedynkę jak i dla dwóch osób – w nowej lokalizacji oddaliśmy w Państwa ręce 4 przestronne gabinety zabiegowe, w tym jeden do masażu dla dwóch osób. W naszym Salonie w sercu Poznania znajdą Państwo także zadaszony taras urządzony w balijskim stylu – idealne miejsce do organizacji przyjęcia z przyjaciółmi lub wieczoru panieńskiego.

Salon położony jest w centralnej części miasta, gdzie łatwo dostać się zarówno tramwajem jak i autobusem (przystanek Małe Garbary lub Wielka). Po dawce relaksu w naszym Spa można wybrać się na spacer po malowniczym, poznańskim Rynku Głównym.

Salon czynny jest codziennie, 7 dni w tygodniu:

  • poniedziałek – piątek: 12:00 – 21:00
  • sobota-niedziela: 10:00 – 19:00

Salon w sercu Poznania to kwintesencja orientalnego stylu tworzonego od lat przez Samui Spa. To przede wszystkim orientalne, przestronne wnętrza, zapachy aromatycznych kadzideł, a także relaksująca muzyka i ozdoby pochodzące z dalekiej Azji. Do Państwa dyspozycji oddajemy wygodne, profesjonalnie wyposażone gabinety. Posiadamy również gabinet, gdzie z masażu mogą korzystać dwie osoby jednocześnie.

W naszym balijskim spa masują wyłącznie certyfikowane terapeutki z Bali, posiadające duże doświadczenie. Dzięki temu masz pewność, że masaże orientalne oraz rytuały wykonywane w Samui Spa Poznań Centrum są bezpieczne, skuteczne oraz… najlepsze!

Close Menu