Skip to main content
search
0

Nasz Salon, który znajduje się w sercu dawnej stolicy Polski – Krakowa, zostanie oddany do Państwa dyspozycji w listopadzie 2023 roku. Spa mieści się na poziomie -1 w urokliwym Aparthotelu, gdzie z łatwością można dotrzeć zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską (autobus – przystanek “Jubilat”, tramwaj przystanek “Jubilat” lub “Filharmonia”). W Krakowie, tak jak w każdym Salonie Samui Spa, wykonujemy najlepsze masaże balijskie i tajskie oraz rytuały orientalne na twarz i ciało.

Umów się na wizytę w Samui Spa Kraków:

ul. Zwierzyniecka 29, 31-105 Kraków
+48 508 700 807
krakow@samui-spa.pl

W Samui Spa Kraków oddaliśmy do Państwa dyspozycji 5 przestronnych gabinetów urządzonych w oryginalnym, balijskim stylu. Wśród nich znajdują się gabinety do masażu dla dwojga, gdzie zrelaksujesz się z bliskimi. W Salonie znajdziesz także Strefę Relaksu – przestrzenną salę z leżakami, przeznaczoną do odpoczynku pomiędzy zabiegami. W tej Strefie można zorganizować spotkania z przyjaciółmi lub niezapomniane wieczory panieńskie.

Lokalizacja Samui Spa Kraków sprawia, że z łatwością trafisz do nas z każdego zakątka miasta, a po zakończonych zabiegach możesz udać się na spacer wzdłuż Wisły, lub na Rynek Główny (10 min. pieszo).

Samui Spa Kraków to miejsce, gdzie skorzystasz z najlepszego masażu balijskiego i tajskiego w towarzystwie relaksującej muzyki. W naszym Salonie oferujemy także rytuały na ciało oraz profesjonalne zabiegi na twarz. Wszystkie zabiegi wykonują certyfikowane masażystki, które swoje doświadczenie zdobywały w najlepszych szkołach masażu na świecie.

Spa w Krakowie jest czynne 7 dni w tygodniu:

  • poniedziałek – piątek: 12:00 – 21:00
  • sobota-niedziela: 10:00 – 19:00

Samui Spa w Krakowie jest miejscem niepowtarzalnym i magicznym. To prawdziwa, przestronna oaza spokoju, gdzie wszystkie troski dnia codziennego zostawisz za drzwiami. W naszym Salonie, którego łączna powierzchnia to aż 380 m2, znajdziesz oryginalny wystrój rodem z Indonezji. Dzięki temu, podczas odwiedzin w Samui Spa Kraków poczujesz się jak na egzotycznej wyspie Bali. Każdy zabieg wykonujemy w osobnym pomieszczeniu i przy przyciemnionym świetle, byś mogła/mógł zaznać pełni relaksu i odprężenia.

W naszym balijskim spa w Krakowie masują wyłącznie certyfikowane terapeutki z Bali, Filipin oraz Polski. Posiadają one niezwykle bogate doświadczenie zawodowe. Dzięki temu masz pewność, że masaże orientalne oraz rytuały wykonywane w naszym Salonie są bezpieczne, skuteczne oraz… najlepsze!

Odwiedź nas także na Facebook’u i Instagramie i bądźmy w kontakcie!

Close Menu