W Samui Spa zorganizujesz niezapomniany Wieczór Panieński, Integrację z koleżankami z pracy, Spotkanie z przyjaciółkami czy Urodziny, które przypadną każdemu do gustu. Wiemy, jak bardzo jesteś pochłonięta wirem przygotowań, dlatego pozwól nam zająć się tym niezwykłym dniem i pomóc w organizacji. Programy, które skomponowaliśmy możesz zorganizować w wybranych  Salonach Samui Spa: w Warszawie, w Konstancinie, Łodzi, Pruszkowie, Krakowie oraz w Poznaniu. Nasze pakiety ułożyliśmy w taki sposób, aby połączyć relaks, świetną zabawę i piękny wygląd.

W Spotkanie w Samui Spa będzie niezapomnianym przeżyciem. W kobiecej, romantycznej atmosferze oddacie się w ręce naszych balijskich masażystek, które przeniosą Was na piękne, indonezyjskie plaże. Możecie również skorzystać z naturalnych peelingów, które wygładzą skórę i nadadzą jej cudownego aromatu kawy, kokosa, czekolady lub cytrusów.

Spa jako główny punkt Waszego Wieczoru

Pakiet V

Dostępny wyłącznie w Samui Spa Poznań! Zaawansowany pakiet zabiegów dla osób, które cenią sobie relaks oraz świetny wygląd przed imprezą. W skład tego pakietu wchodzą:

  • Masaż Orientalny Całego Ciała (60 min.) lub Wybrany Rytuał na Twarz (optymalne oczyszczanie, optymalne nawilżanie, zabieg liftingująco – ujędrniający)
  • Do wyboru: Makijaż dzienno-wieczorowy lub Manicure Klasyczny
  • Peeling Całego Ciała 
  • Kieliszek szampana

Cena: 379 zł/os. (przy minimum 4 osobach)

Pakiet VI

Propozycja dla wymagających klientów, dla których pobyt w naszym Spa jest głównym punktem Wieczoru Panieńskiego. W skład tego pakietu wchodzą:

  • Masaż Orientalny Całego Ciała (60 min.)
  • Odżywczo-regenerujący rytuał na twarz (60 min.)
  • Peeling Całego Ciała (30 min.)
  • Kieliszek szampana

Cena: 409 zł/os. (przy minimum 4 osobach)

Długie wieczory panieńskie

1,516.00 1,636.00 

W Samui Spa zorganizujesz niezapomniany Wieczór Panieński, Spotkanie Integracyjne, a także Urodziny, które przypadną każdemu do gustu!

Wybierz jeden z proponowanych przez nas pakietów i ciesz się chwilą relaksu z najbliższymi lub koleżankami z pracy. Pakiety dostępne w sprzedaży internetowej dotyczą minimalnej podanej liczby uczestniczek dla danego pakietu. Jeśli chcesz zorganizować w Samui Spa skontaktuj się z wybranym salonem i uzgodnij szczegóły przed zakupem pakietu. W zakładce “Jak zorganizować Wieczór Panieński w Samui Spa?” znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące rezerwacji terminów.

 

SKU: Brak danych Kategoria:
Kup teraz