Pakiet zabiegów Powiew Spa – Rytuał Odprężenia to idealna propozycja dla tych, którzy nie mają czasu na długą wizytę w Spa. Dzięki specjalnie skomponowanym zabiegom zadbasz o swoje dobre samopoczucie jak i o perfekcyjny wygląd.

Powiew Spa - Rytuał Odprężenia
Masaż balijski w Samui Spa

To również świetny pomysł na prezent dla mamy, koleżanki, pracownika czy… Ciebie samej! Bez względu na to, które zabiegi wybierzesz, masz pewność pełnej satysfakcji. Po wizycie w naszych Salonach poczujesz odprężenie i zastrzyk pozytywnej energii – zarówno dla ciała jak i dla duszy.

W skład tego rytuału wchodzą:

  • Wybrany Masaż Orientalny Całego Ciała lub Rytuał na Twarz– 60 min. do wyboru: masaż balijski, klasyczny masaż tajski, tajski mix masaży olejkiem, Mikrodermabrazja – dostępne w Samui Spa Poznań Jeżyce, Optymalne Oczyszczanie,Zabieg liftingująco-ujędrniający RF – dostępne w Samui Spa Poznań Jeżyce, Warszawa Ochota oraz Konstancin Jeziorna
  • Peeling Całego Ciała

Dodatkowo, istnieje możliwość zakupu wariantu idealnego na prezent dla Twoich najbliższych: ze słodkim poczęstunkiem i kieliszkiem szampana.

Kup teraz

Cennik Powiew Spa – rytuał odprężenia:

80 minut

PLN 319

1 rytuał

z poczęstunkiem

PLN 354

1 rytuał

Powiew SPA – Rytuał Odprężenia

319.00 354.00 

1. Wybierz rytuał na twarz lub rytuał na ciało pośród (czas trwania: 50-60 min.):

  • Tajski Mix Masaży Olejkiem
  • Masaż Tajski Klasyczny
  • Masaż Balijski
  • Mikrodermabrazja – dostępne w Samui Spa Poznań Jeżyce
  • Optymalne Oczyszczanie
  • Zabieg liftingująco-ujędrniający RF – dostępne w Samui Spa Poznań Jeżyce, Warszawa Ochota oraz Konstancin Jeziorna

2. Peeling Całego Ciała 25 min.

Czas trwania: 80 min.

Dodatkowo, istnieje możliwość zakupu wariantu idealnego na prezent dla Twoich najbliższych: ze słodkim poczęstunkiem i kieliszkiem szampana.

***Vouchery są ważne 12 miesięcy od daty zakupu. Vouchery są realizowane i wysyłane w godzinach pracy Salonu. Rezerwacji telefonicznej można dokonać na podstawie numeru vouchera.***

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , , ,
Kup teraz