Masaż częściowy to 30-minutowa ulga dla spiętych pleców lub obciążonych nóg. Zabieg ten pozwala pozbyć się nadmiernego napięcia mięśniowego i dolegliwości bólowych, które często dokuczają kobietom w ciąży, usprawnia krążenie krwi i dotlenienie tkanek, a także nawilża skórę poprzez działanie naturalnego oleju kokosowego. Masaż jest polecany także dla przyszłych mam.

Części ciała do wyboru:

  • plecy
  • nogi

Czas trwania: 30 min. Cena: 129 PLN

Kup teraz
Kobieta ciężarna leży na boku na łóżku zabiegowym. Obok niej stoi terapeutka z olejkiem w dłoni. Panie przygotowują się do zabiegu spa dla przyszłej mamy.

Cennik Masażu Częściowego:

30 minut

PLN 129

1 masaż

Masaż Częściowy 30 min.

129.00 

Masaż częściowy to 30-minutowa ulga dla spiętych pleców lub obciążonych nóg. Zabieg ten pozwala pozbyć się nadmiernego napięcia mięśniowego i dolegliwości bólowych. które często dokuczają kobietom w ciąży, usprawnia krążenie krwi i dotlenienie tkanek, a także nawilża skórę poprzez działanie naturalnego oleju kokosowego.

Części ciała do wyboru:

  • plecy
  • nogi

Czas trwania: 30 min.

***Vouchery są ważne 12 miesięcy od daty zakupu. Vouchery są realizowane i wysyłane w godzinach pracy Salonu. Rezerwacji telefonicznej można dokonać na podstawie numeru vouchera.***

SKU: Brak danych Kategorie: ,

1 opinia dla Masaż Częściowy 30 min.

  1. Monika

    Cudowna ulga dla nóg ciężarnej. Normalnie odleciałam na pół godziny. Jaka szkoda, że to tylko 30 minut bo mogłabym tak całe wieki:)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kup teraz