SAMUI SPA WARSZAWA – OCHOTA 

(W Hotelu Novotel Airport)

Samui Spa – Ochota znajduje się przy ul. 1 Sierpnia 1, wewnątrz Hotelu Novotel Airport (na poziomie -1). To kameralne, balijskie day spa powstało jako drugie w sieci Salonów Samui Spa, gdzie rozpieszcza swoich gości już od 5 lat. Salon na warszawskiej Ochocie jest świetnie skomunikowany z Centrum (autobusy 504 i 175 – przystanek Novotel), Okęciem (autobus 175) i resztą Warszawy. Przed budynkiem znajduje się płatny parking (7zł/h). 

Samui Spa Warszawa – Ochota to miejsce, gdzie skorzystasz z najlepszych w okolicy masaży tajskich i balijskich, rytuałów orientalnych, całodniowych pakietów day spa, kosmetyki profesjonalnej oraz manicure & pedicure. Dla naszych gości stworzyliśmy również możliwość skorzystania z suchej sauny przed lub po zabiegach. 

Masaże tajskie i balijskie są wykonywane wyłącznie przez certyfikowane masażystki z Bali. Wybierając wizytę w Samui Spa na warszawskiej Ochocie masz gwarancję bezpieczeństwa i satysfakcji. Salon oferuje 2 świetnie wyposażone gabinety, w tym jeden do kosmetyki twarzy i ciała. Zapraszamy również pary, przyjaciół do wspólnego masażu w gabinecie dla dwóch osób. Do Państwa dyspozycji oddajemy również strefę relaksu, gdzie można odpocząć przed i po zabiegach lub skorzystać z zabiegu fish spa. Oprócz tego można skorzystać z dwóch, komfortowych saun fińskich. 

Umów się do Samui Spa Warszawa – Ochota już teraz:

Salon czynny codziennie (7 dni w tygodniu):

Poniedziałek – Piątek: 13:00 – 21:00  Weekendy 11:00 – 19:00

Adres: ul. 1 Sierpnia 1, 02-134 Warszawa

Masz ochotę na relaks, ale lokalizacja jest nieodpowiednia? Zapraszamy do naszych 3 pozostałych Spa: