To propozycja dedykowana tym, którzy chcą zaznać odpoczynku we dwoje i dodatkowo zadbać o nawilżenie swojej skóry. Kompozycja zabiegów została stworzona na podstawie inspiracji dalekowschodnimi tradycjami pielęgnacyjnymi, które stosowane zarówno przez kobiety jak i mężczyzn mają przygotować ich ciała do ceremonii weselnej.

Pakiet zabiegów dla dwojga w Samui Spa
Pakiet zabiegów dla dwojga w Samui Spa

Zabiegi rozpoczynają się Masażem Balijskim, który pozwoli pozbyć się bólu mięśni, kręgosłupa, a także symptomów migreny. Następnym krokiem jest Kokosowy Peeling Całego Ciała. Ten odżywczy zabieg usunie martwy naskórek i wygładzi skórę. Na koniec terapeutka nałoży silnie nawilżającą Maskę Czekoladową na Ciało, która wnikając w głąb skóry dostarczy jej drogocennych składników. Po zabiegach podamy kieliszek Prosecco oraz słodki poczęstunek.

W skład pakietu Balijskie Wesele wchodzą:

  • Masaż Balijski
  • Kokosowy Peeling Całego Ciała
  • Maska Czekoladowa na Ciało
  • Słodki poczęstunek & kieliszek Prosecco
Kup teraz

Cennik pakietu Balijskie Wesele:

120 minut

PLN 600

1 pakiet

Rytuał “Balijskie Wesele”

600.00 

To propozycja dedykowana tym, którzy chcą zaznać odpoczynku we dwoje i zadbać o nawilżenie swojej skóry. Zabiegi rozpoczynają się Masażem Balijskim, który pozwoli pozbyć się bólu mięśni, kręgosłupa, a także symptomów migreny. Następnym krokiem jest Kokosowy Peeling Całego Ciała. Ten odżywczy zabieg usunie martwy naskórek i wygładzi skórę. Na koniec terapeutka nałoży silnie nawilżającą Maskę Czekoladową na Ciało, która wnikając w głąb skóry dostarczy jej drogocennych składników. Po zabiegach podamy kieliszek Prosecco oraz słodki poczęstunek.

Czas trwania: 2h, Cena: 600 zł

***Vouchery są ważne 12 miesięcy od daty zakupu. Vouchery są realizowane i wysyłane w godzinach pracy Salonu. Rezerwacji telefonicznej można dokonać na podstawie numeru vouchera.***

SKU: Brak danych Kategorie: , Tagi: , , ,
Kup teraz