Zabieg łagodząco-normalizujący jest szczególnie polecany dla cery mieszanej i wrażliwej. Linia ANTISTRESS reguluje florę bakteryjną skóry, działa przeciwzapalnie i rozjaśniająco, a także łagodzi i poprawia gojenie się naskórka. Efekty zabiegu to m.in. odtoksycznienie skóry i wysoki stopień neutralizacji wolnych rodników, odstresowanie i wyciszenie napięć, zdecydowana poprawa wyglądu cery, złagodzenie podrażnień.

Zabieg składa się z peelingu, masażu twarzy, szyi i dekoltu, wtłoczenia ampułki oraz maski na twarz.

  • Czas trwania: 60 min. Cena: 200 PLN

Kup Zabieg Antistress
Dłonie terapeutki są ułożone na twarzy klientki. Masażystka przygotowuje się do wykonania zabiegu łagodząco-normalizującego na twarz.

Cennik Zabiegu Łagodząco-Normalizującego Antistress:

60 minut

PLN 200

1 zabieg

Zabieg Łagodząco-Normalizujący Antistress

200.00 

Zabieg szczególnie polecany dla cery mieszanej i wrażliwej. Linia ANTISTRESS reguluje florę bakteryjną skóry, działa przeciwzapalnie i rozjaśniająco, a także łągodzi i poprawia gojenie się naskórka. Efekty zabiegu to m.in. odtoksycznienie skóry i wysoki stopień neutralizacji wolnych rodników, odstresowanie i wyciszenie napięć, zdecydowana poprawa wyglądu cery, złagodzenie podrażnień.

Zabieg składa się z peelingu, masażu twarzy, szyi i dekoltu, ampułki oraz maski

Czas trwania: 60 minut

***Vouchery są ważne 12 miesięcy od daty zakupu. Vouchery są realizowane i wysyłane w godzinach pracy Salonu. Rezerwacji telefonicznej można dokonać na podstawie numeru vouchera.***

Kup teraz