W Samui Spa zorganizujesz niezapomniany Wieczór Panieński, Integrację z koleżankami z pracy, Spotkanie z przyjaciółkami czy Urodziny, które przypadną każdemu do gustu. Wiemy, jak bardzo jesteś pochłonięta wirem przygotowań, dlatego pozwól nam zająć się tym niezwykłym dniem i pomóc w organizacji. Programy, które skomponowaliśmy są dostępne we wszystkich Salonach Samui Spa: w Warszawie, w Konstancinie, Łodzi, Pruszkowie, Krakowie oraz w Poznaniu. Nasze pakiety ułożyliśmy w taki sposób, aby połączyć relaks, świetną zabawę i piękny wygląd.

W Spotkanie w Samui Spa będzie niezapomnianym przeżyciem. W kobiecej, romantycznej atmosferze oddacie się w ręce naszych balijskich masażystek, które przeniosą Was na piękne, indonezyjskie plaże. Możecie również skorzystać z naturalnych peelingów, które wygładzą skórę i nadadzą jej cudownego aromatu kawy, kokosa, czekolady lub cytrusów.

Krótkie Wieczory Panieńskie

Pakiet I

Pakiet podstawowy, dla osób, które chcą spędzić niedługi czas w Spa. W skład Pakietu nr 1 wchodzą:

 • Masaż Całego Ciała 45 min. (do wyboru: Balijski lub Tajski)
 • Kieliszek szampana

Cena: 159 zł/os. (przy minimum 5 uczestniczkach) 

Pakiet II

Pakiet łączący w sobie kombinację masażu relaksacyjnego oraz peelingu lub maski na ciało. W skład tego pakietu wchodzą:

 • Masaż Balijski Pleców (30 min.)
 • Peeling Całego Ciała (30 min.) lub zamiast peelingu: Odżywcza Maska na Ciało (30 min.)
 • Kieliszek szampana

Cena: 219 zł/os. (przy minimum 4 uczestniczkach)

Pakiet III

Idealny wybór dla tych, którzy pragną relaksu płynącego z masażu lub dla tych, którzy chcą skorzystać z profesjonalnego zabiegu na twarz. W tym pakiecie proponujemy:

 • Masaż Orientalny Całego Ciała 60 min. (do wyboru: masaż balijski, klasyczny masaż tajski, tajski mix masaży olejkiem, masaż indonezyjski)

lub

 • Rytuał na Twarz 60min. (optymalne oczyszczanie, optymalne nawilżanie, zabieg liftingująco – ujędrniający RF – dostępny w salonie Poznań Jeżyce, Warszawa Ochota oraz Konstancin)
 • Kieliszek szampana

Cena: 219 zł/os. (przy minimum 4 uczestniczkach)

Pakiet IV

Poczujcie się, jak kobiety wychodzące za mąż na Bali. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was Królewski Rytuał Lulur w wykonaniu naszych masażystek, które są rodzimymi Balijkami. W skład pakietu wchodzą:

 • Masaż Balijski (30 min.)
 • Kokosowy Peeling Ciała (30 min.)
 • Odżywcza, czekoladowa maska na ciało (30 min.)
 • Kieliszek szampana

Cena: 269zł/os(przy minimum 4 uczestniczkach)

Krótkie wieczory panieńskie

795.00 1,076.00 

W Samui Spa zorganizujesz niezapomniany Wieczór Panieński, Spotkanie Integracyjne, a także Urodziny, które przypadną każdemu do gustu!

Wybierz jeden z proponowanych przez nas pakietów i ciesz się chwilą relaksu z najbliższymi lub koleżankami z pracy. Pakiety dostępne w sprzedaży internetowej dotyczą minimalnej podanej liczby uczestniczek dla danego pakietu. Jeśli chcesz zorganizować w Samui Spa skontaktuj się z wybranym salonem i uzgodnij szczegóły przed zakupem pakietu. W zakładce “Jak zorganizować Wieczór Panieński w Samui Spa?” znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące rezerwacji terminów.

 

Kup teraz