Masaż Balijski 

Projekt bez tytułu-2
DSC09634

Masaż balijski to specjalność Samui Spa, z racji kraju pochodzenia naszych masażystek. Dedykujemy go osobom, które potrzebują psychicznego i fizycznego ukojenia. Jest to znakomita forma relaksu, która pozwala pozbyć się bólu mięśni, kręgosłupa, zakwasów czy symptomów migreny. Siła masażu balijskiego jest dostosowywana indywidualnie do każdego klienta, zatem może mieć on charakter relaksacyjny bądź sportowy. Masaż balijski wykonujemy identycznie jak ma to miejsce w Indonezji. 

Klasyczny masaż balijski jest połączeniem trzech technik: akupresury, aromaterapii i refleksoterapii. Jego istotą jest dynamiczne uciskanie oraz ugniatanie ciała, które przeplatane jest ruchami płynnymi i posuwistymi. Masaż wykonywany jest w określonej kolejności – najpierw masowane są stopy, nogi, następnie plecy, aż do ramion, rąk i głowy. W odróżnieniu do klasycznego masażu tajskiego, w masażu balijskim wykorzystujemy podgrzany naturalny olejek kokosowy. Dzięki niemu skóra staje się intensywnie nawilżona i odżywiona. 

Wysoka skuteczność masażu balijskiego sprawia, że jest on najczęściej wybieranym masażem w naszych Salonach. Niewątpliwą zaletą tego masażu jest fakt, iż jest on wykonywany wyłącznie przez certyfikowane masażystki z Bali

Masaż balijski jest w pełni bezpieczny dla zdrowia, mogą z niego korzystać zarówno osoby młode, jak i starsze. Doskonale odpręża, pomaga zredukować ból głowy, wspomaga zasypianie, wpływa pozytywnie na krążenie krwi oraz stymuluje oczyszczanie się organizmu. Masaż balijski w Samui Spa to gwarancja najwyższej jakości masażu, który będzie wykonany przez certyfikowane masażystki, zgodnie ze światowymi standardami. 

CENNIK MASAŻU BALIJSKIEGO 

Czas trwania60 minut90 minut 120 minut
Cena150 PLN200 PLN250 PLN

Zalety masażu balijskiego 

– przyjemna forma relaksu, pozwalająca pozbyć się nadmiernego napięcia  mięśniowego i dolegliwości bólowych z okolic kręgosłupa

– przyspiesza krążenie krwi i wzmaga dotlenienie tkanek, idealne rozwiązanie dla osób pracujących w pozycji siedzącej

– detox i nawilżenie skóry całego ciała poprzez zastosowanie naturalnego olejku kokosowego

Przeciwwskazania

– kobiety w pierwszym trymestrze ciąży 

– zaawansowana choroba nowotworowa 

 

Umów się na masaż balijski w jedym z naszych czterech Salonów