Manicure Japoński jest znany i stosowany od ponad 400 lat. Swoje źródła czerpie z Japonii, gdzie z jego dobroczynnych właściwości korzystały tamtejsze arystokratki. Jest to zabieg, który polega na natarciu płytki paznokci produktami widocznie poprawiającymi ich stan, regenerującymi oraz dodającymi połysku. Manicure Japoński w całości jest wykonywany w oparciu o kosmetyki zawierające naturalne składniki, takie jak: keratyna, pyłek pszczeli, krzemionka z Morza Japońskiego,a także witaminy A, E oraz B5.

Terapeutka trzyma dłoń klientki. Paznokcie są gładkie, lśniące i zdrowe.
Manicure spa klasyczny, hybrydowy i japoński. Kosmetolog trzyma dłoń klientki, poprawia kształt paznokci.

Pierwszym etapem Manicure jest przygotowanie i oczyszczenie płytki. Następnie  paznokciom nadawany jest kształt oraz usuwany jest nadmiar skórek. Kolejnym etapem jest zmatowienie płytki, by następnie wetrzeć odżywczą pastę zawierającą dobroczynne składniki. Ostatnim już krokiem jest aplikacja pudru, który utrwala i zamyka w płytce paznokciowej bogate składniki odżywcze. Zabieg ten jest szczególnie dedykowany osobom, które zmagają się z kruchymi i łamliwymi paznokciami. Warto podkreślić, iż jest on bezpieczny dla kobiet w ciąży.

Czas trwania: 60 min. Cena: 100 PLN

Kup Manicure Japoński

Cennik – Manicure Japoński:

60 minut

PLN 100

1 manicure

Manicure Japoński

100.00 

Jest to zabieg, który polega na natarciu płytki paznokci produktami widocznie poprawiającymi ich stan, regenerującymi oraz dodającymi połysku. Manicure Japoński w całości jest wykonywany w oparciu o kosmetyki zawierające naturalne składniki, takie jak: keratyna, pyłek pszczeli, krzemionka z Morza Japońskiego, a także witaminy A, E oraz B5. Pierwszym etapem Manicure jest przygotowanie i oczyszczenie płytki. Następnie  paznokciom nadawany jest kształt oraz usuwany jest nadmiar skórek. Kolejnym etapem jest zmatowienie płytki, by następnie wetrzeć odżywczą pastę zawierającą dobroczynne składniki. Ostatnim już krokiem jest aplikacja pudru, który utrwala i zamyka w płytce paznokciowej bogate składniki odżywcze. Zabieg ten jest szczególnie dedykowany osobom, które zmagają się z kruchymi i łamliwymi paznokciami. Warto podkreślić, iż jest on bezpieczny dla kobiet w ciąży.

Czas trwania: 60 min.

***Vouchery są ważne 12 miesięcy od daty zakupu. Vouchery są realizowane i wysyłane w godzinach pracy Salonu. Rezerwacji telefonicznej można dokonać na podstawie numeru vouchera.***

Informacje dodatkowe

Wybierz salon Samui

Poznań Jeżyce

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Manicure Japoński”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kup teraz