MASAŻ BALIJSKI GORĄCĄ CZEKOLADĄ 

Rytuał czekoladowy

Masaż balijski gorącą czekoladą to jeden z najpopularniejszych zabiegów oferowanych przez Salony Samui Spa. Tak jak klasyczny masaż balijski, składa się z czterech elementów: akupresury, aromaterapii, refleksoterapii i dodatkowo, dzięki ciepłej czekoladzie – termoterapii. Jego istotą jest dynamiczne uciskanie oraz ugniatanie ciała, które przeplatane jest ruchami płynnymi i posuwistymi. Masaż wykonywany jest w określonej kolejności – najpierw masowane są stopy, nogi, następnie plecy, aż do ramion, rąk i głowy. 

Masaż ten wykonywany jest przy użyciu podgrzanej czekolady najwyższej jakości, dzięki czemu skóra staje się intensywnie odżywiona i nawilżona, a po zabiegu przyjemnie pachnie. Masaż balijski gorącą czekoladą jest idealną propozycją dla osób potrzebujących relaksu i ukojenia

Czekolada to naturalny stymulator endorfin – hormonów szczęścia, dlatego już po pierwszym masażu poczujesz się znacznie lepiej. Masaż balijski gorącą czekoladą to prawdziwa rozkosz dla ciała i ducha. 

Kto powinien wybrać masaż balijski gorącą czekoladą?

Kto powinien unikać tego masażu?

Masaż balijski gorącą czekoladą to jedna z najprzyjemniejszych form relaksu. Dzięki użyciu czekolady z wysoką zawartością kakao, świetnie relaksuje, odżywia i nawilża skórę. Szczególnie polecamy:

  • osobom przemęczonym, zestresowanym 
  • osobom z suchą, cienką skórą
  • idealne rozwiązanie na chłodniejsze miesiące 

Ten typ masażu wykonywany jest wyłącznie przez nasze certyfikowane terapeutki z Bali, dlatego jest zupełnie bezpieczny. Mogą z niego korzystać zarówno osoby poniżej 18 roku życia, jak i osoby starsze. Jedynym przeciwskazaniem do tego typu masażu jest skłonność do alergii (czekolada). 

CENNIK MASAŻU BALIJSKIEGO GORĄCĄ CZEKOLADĄ 

Czas trwania:60 minut 90 minut 120 minut
Cena:180 PLN230 PLN 280 PLN

Umów się na Masaż Balijski Gorącą Czekoladą w jednej z czterech lokalizacji: