Masaż Indonezyjski 

DSC09639

Bez dwóch zdań masaż indonezyjski to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie delikatność i kojący dotyk. Subtelne głaskanie, nacieranie i rozcieranie świetnie rozluźnia i przenosi w świat błogiego relaksu. Istotą masażu indonezyjskiego jest silne i głębokie stymulowanie skóry i mięśni. W efekcie skóra staje się bardziej elastyczne, a mięśnie mniej napięte. Do masażu indonezyjskiego wykorzystujemy naturalny olejek kokosowy, który odpowiednio podgrzany sprawia, że skóra staje się aksamitnie gładka i nawilżona. 

Masaż Indonezyjski łączy w sobie techniki pochodzące z wysp Bali oraz Jawa. Wpływa pozytywnie na sferę psychiczną, fizyczną i emocjonalną. Dlatego jest szczególnie polecany dla osób, które odczuwają silny stres i zmęczenie. Ten rodzaj masażu to zdecydowanie najbardziej relaksacyjna pozycja w naszej ofercie. Ze względu na delikatność masażu indonezyjskiego możemy śmiało go polecić zarówno osobą poniżej 18 roku życia oraz osobom starszym. Masaż indonezyjski to świetny wybór dla osoby, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z masażami orientalnymi. 

CENNIK MASAŻU INDONEZYJSKIEGO 

Czas trwania60 minut90 minut 120 minut
Cena150 PLN200 PLN250 PLN

Czy masaż indonezyjski jest dla mnie odpowiedni?

Masaż indonezyjski jest idealnym wyborem dla osób, które:

– lubią delikatne, relaksacyjne masaże

–  zaczynają swoją przygodę z masażami orientalnymi 

– odczuwają chroniczne zmęczenie 

Kto powinien unikać masażu indonezyjskiego?

Masaż indonezyjski jest niezwykle delikatnym masażem, który wykonany odpowiednio jest zupełnie bezpieczny. Jeżeli cierpisz na jakiekolwiek schorzenia, prosimy, poinformuj o tym naszą masażystkę. 

Umów się na najlepszy masaż indonezyjski w dogodnej lokalizacji: