ZABIEGI OCZYSZCZAJĄCE (NA TWARZ)

Optymalne Oczyszczanie 

Mikrodermabrazja 

Kompleksowy zabieg oczyszczający skórę twarzy, w którym wykorzystujemy peeling kawitacyjny. Jest to bezbolesna i nieinwazyjna metoda, w której wykorzystujemy specjalną głowicę emitującą fale radiodźwiękowe, która usuwa nadmiar martwego naskórka, pozostawiając skórę gładką i promienną. Następnie kosmetolog wykona masaż twarzy i nałoży maskę odżywczo-regenerującą. 

Czas trwania: 50 min. Cena: 170 PLN

Głęboko oczyszczający zabieg, silnie złuszczający martwy naskórek. Ten specjalny peeling wykonywany jest przy użyciu głowicy, wyposażonej w diamentową końcówkę. Dzięki temu, naskórek jest usuwany warstwa po warstwie, przez co komórki skóry są pobudzane do odbudowy. Efektem zabiegu jest gładka skóra, pozbawiona zaskórników, wyraźnie bardziej promienna i świeża. 

Czas trwania: 25-50 min. Cena: 100-250 PLN (w zależności od partii)

Złuszczanie kwasem migdałowym 

Retix C 

To rodzaj delikatnego, chemicznego peelingu, który wykonuje się przy użyciu profesjonalnego preparatu na bazie kwasu migdałowego. Zabieg jest przyjemny i bezbolesny. Szczególnie polecany dla osób borykającymi się z przebarwieniami skóry twarzy, trądzikiem oraz zaskórnikami.

Czas trwania: 40 min. Cena: 140 PLN

Głęboko oczyszczający, silnie złuszczający zabieg wykonywany przy pomocy profesjonalnych preparatów na bazie stężonego retinolu. Złuszczanie skóry następuje po około 3 dniach od zabiegu. Skóra staje się wyraźnie bardziej promienna, świeża i odzyskuje naturalny koloryt.

Czas trwania: 40 min. Cena: 250 PLN

Umów się już dzisiaj na zabieg oczyszczający w wybranej lokalizacji: