Tajski Mix Masaży Olejkiem 

Tajski mix masaży olejkiem

Tajski Mix Masaży Olejkiem to autorski rytuał opracowany przez zespół Samui Spa. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych masażystek udało nam się stworzyć idealną propozycję zabiegu, który łączy ze sobą techniki masażu tajskiego i elementy relaksacyjne zaczerpnięte z masażu balijskiego. Fundamentem tajskiego masażu z olejkiem jest wykorzystanie aromaterapii, do której wykorzystujemy naturalne olejki aromatyczne: trawę cytrynową, kokos, zieloną herbatę i olejek z drzewa herbacianego. 

Tajski Mix Masaży Olejkiem wykonywany jest zgodnie ze sztuką klasycznego masażu tajskiego, zatem masowane są stopy, nogi, plecy, ramiona, ręce i głowa. Następnie te same elementy powtarzane są po drugiej stronie ciała. Masażowi towarzyszą nieziemskie aromaty olejków zapachowych, a w tle unosi się relaksacyjna muzyka. 

Ten typ masażu zawiera w sobie posuwiste ruchy oraz elementy rozciągania. Świetnie poprawia krążenie krwi, dotlenienie tkanek, poprawia zasypianie i rewelacyjnie nawilża suchą skórę. Poprzez stymulację odpowiednich receptorów, pozwala pozbyć się bólów migrenowych, nadmiernego napięcia mięśni oraz uczucia zmęczenia. 

Kto powinien wybrać tajski mix masaży olejkiem?

Tajski Mix Masaży Olejkiem to idealna propozycja dla osób, które wymagają relaksu w najczystszej formie w połączeniu z delikatnym rozciąganiem i aromaterapią. Ten typ zabiegu jest odpowiedni zarówno dla osób, które regularnie korzystają z masaży, jak i dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z orientalnymi rytuałami. Tajski Mix Masaży Olejkiem wykonywany jest wyłącznie przez certyfikowane masażystki z Bali, dlatego wybierając Samui Spa masz pewność bezpieczeństwa i gwarancję satysfakcji. 

Przeciwwskazania do tego typu masażu

Pomimo tego, iż Tajski Mix Masaży Olejkiem ma charakter relaksacyjny, istnieje kilka przeciwwskazań do jego wykonania, tj:

  • ciąża
  • choroba nowotworowa 
  • skłonność do krwotoków 
  • osteoporoza 

CENNIK MASAŻU TAJSKI MIX OLEJKIEM 

Czas trwania60 minut90 minut 120 minut
Cena150 PLN200 PLN250 PLN

Zarezerwuj termin na masaż w jednym z naszych 4 Orientalnych Spa