RYTUAŁ TAJSKI 

Rytuał tajski

Rytuał Tajski dostępny we wszystkich salonach Samui Spa, to idealne rozwiązanie dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia, a ciało oraz umysł potrzebują głębokiego odprężenia. W tym rytualne proponujemy połączenie Klasycznego Masażu Tajskiego (60 min.) z kawowym peelingiem całego ciała (30 min.)

Klasyczny masaż tajski składa się z czterech zasadniczych elementów: akupresury, elementów jogi pasywnej, rozciągania oraz refleksologii. Ten typ masażu wykonywany jest bez użycia olejków, co oznacza, że masażystka ma ciągły kontakt z ciałem klienta. Istnieje wiele wersji masażu tajskiego, które różnią się między sobą specyficznymi ruchami. W salonach Samui Spa masaż tajski wykonywany jest zgodnie ze starożytną techniką, która nauczana jest w  Królewskiej Szkole Masażu Wat Pho w Bangkoku. Przed masażem otrzymasz luźny strój, niekrępujący ruchów. 

Kolejnym elementem Rytuału Tajskiego jest kawowy peeling całego ciała (30 min.), który wykonujemy na miejscu, z naturalnych składników najwyższej jakości. Dzięki temu, skóra staje się jedwabiście gładka i nawilżona, przyjemnie pachnąca ziarnami kawy. 

W skład Rytuału Tajskiego wchodzą:

  • Masaż Tajski Klasyczny (60 min.)
  • Kawowy peeling całego ciała (30 min.)
  • Tajska zielona herbata 
Maska czekoladowa

CENA RYTUAŁU TAJSKIEGO 

Czas trwania rytuału:90 minut
Cena:200 PLN

Umów się na Rytuał Tajski w jednym z Orientalnych Salonów Samui Spa: