METAMORFOZA – RYTUAŁ PRZEMIANY 

– dostępny tylko w Spa w Poznaniu – 

Rytuał tajski
Makijaż podczas rytuału metamorfoza

Metamorfoza – Rytuał Przemiany oferowany w Samui Spa Poznań to wyjątkowa propozycja, łącząca w sobie relaks i przemianę. Dzięki zabiegom zaproponowanym w tym Rytuale, poczujesz się zrelaksowana i jeszcze piękniejsza. Na początku zaprosimy się na rytuał na twarz, podczas którego, skóra Twojej twarzy nabierze wigoru i naturalnego piękna. Następnie zadbamy o Twoje dłonie wykonując manicure hybrydowy, po czym zajmiemy się stopami i wykonamy pedicure klasyczny. Dodatkowo skorzystasz z zabiegu Fish Spa Pedicure, dzięki któremu stopy będą idealnie gładkie. Kolejnym krokiem będzie pełna stylizacja włosów (strzyżenie, koloryzacja). Na zakończenie oddamy Cię w ręce wizażystki, która wykona makijaż dzienno wieczorowy. To idealna propozycja dla osób, przygotowujących się do różnych uroczystości, np. ślub, urodziny, czy ważne spotkanie. 

Ten wyjątkowy Rytuał to idealna propozycja dla każdej kobiety, która ceni sobie relaks i piękno w najlepszym wydaniu. W skład tego rytuału wchodzą:

  • Rytuał na twarz,  (do wyboru: kawiorowa perfekcja, mikrodermabrazja, optymalne oczyszczanie, zabieg liftingująco-ujędrniający RF), 60 min.
  • Pedicure Klasyczny, 60 min.
  • Manicure Hybrydowy, 60 min. 
  • Pełna stylizacja włosów, ok. 3 – 4 h
  • Makijaż dzienno – wieczorowy, 45 min. 

CENNIK METAMORFOZA – RYTUAŁ PRZEMIANY 

Czas trwania:około 6 godzin
Cena:620 PLN

Umów się na ten i wiele innych Rytuałów Orientalnych w jednym z naszych Balijskich Spa: