Masaż Tajski Gorącymi Kamieniami 

Pakiet bankietowy

Masaż tajski gorącymi kamieniami, który oferujemy w Salonach Samui Spa jest idealną propozycją, dla tych, którzy potrzebują relaksu i odprężenia. Decydując się na ten typ masażu, poczujesz jak energia przepływa przez całe ciało. Subtelne ruchy rozgrzanymi, bazaltowymi kamieniami zapewniają wyjątkowe doznania i głębokie rozluźnienie. Jest to masaż, który łączy elementy aromaterapii, drenażu, akupresury oraz termoterapii. 

Jeżeli szukasz ukojenia dla zmęczonego organizmu, masaż tajski gorącymi kamieniami to idealny wybór dla ciebie. Zabieg intensywnie rozgrzewa organizm przez co zwiększa przepływ krwi i dotlenienie tkanek. Masaż tajski gorącymi kamieniami wpływa pozytywnie na cały organizm

Masaż tajski gorącymi kamieniami rozpoczyna się od suchych uciśnięć całego ciała, aby przygotować ciało do dotyku. Następnie masażystka wykonuje masaż całego ciała przy użyciu ciepłego olejku kokosowego. Dzięki niemu, skóra staje się idealnie nawilżona i przyjemnie ciepła. Następnie ciało masowane jest za pomocą gorących kamieni bazaltowych. 

Masaż tajski gorącymi kamieniami – dla kogo?

Kto nie powinien korzystać z tego masażu?

Ten typ masażu jest idealną propozycją dla osób, które lubią ciepło. Masaż tajski gorącymi kamieniami szczególnie polecamy jesienią oraz zimą, gdy temperatura otoczenia jest dosyć niska. Wówczas masaż gorącymi kamieniami jest najprzyjemniejszy. W bezpieczny sposób rozgrzewa ciało, podnosi ciśnienie krwi i rozluźnia nadmierne napięcie mięśni. Dodatkowo ciepło oddawane przez kamienie bazaltowe działa zbawiennie na bóle stawów i kręgosłupa. 

Masaż tajski gorącymi kamieniami jest bezpiecznym zabiegiem, wykonywanym wyłącznie przez nasze balijskie masażystki. Niemniej, istnieje kilka przeciwskazań do jego wykonania, tj:

  • gorączka
  • ciąża
  • ostry stan zapalny 

CENNIK MASAŻU TAJSKIEGO GORĄCYMI KAMIENIAMI 

Czas trwania:90 minut 120 minut
Cena:200 PLN250 PLN

Umów się na Masaż Tajski Gorącymi Kamieniami w jednym z naszych Balijskich Spa: