MASAŻ DLA DWOJGA 

Masaż dla dwojga warszawa

Masaż dla dwojga to idealna propozycja dla osób, które chcą wspólnie skorzystać z masaży tajskich i balijskich. To świetna okazja na wspólne spędzenie czasu dla zakochanych, przyjaciółek czy członków rodziny. Masaż wykonywany jest w jednym gabinecie, gdzie osoby masowane przebywają obok siebie. Wybierając masaż dla dwojga w Samui Spa, masz pewność, że masaż odbędzie się w osobnym gabinecie, a nie na materacu, oddzielonym zasłonką od drugiego materacu. Dzięki temu poczujecie pełne odprężenie i komfort, na który kładziemy ogromny nacisk w naszych Salonach. 

Decydując się na masaż dla dwojga w Samui Spa, możecie wybrać każdy rodzaj masażu dostępny w naszej ofercie. Szczególnie polecamy masaż balijski i masaż tajski. Dla miłośników ciepła proponujemy tajski masaż gorącymi kamieniami, balijski masaż gorącą czekoladą lub tajski masaż stemplami ziołowymi. Bez względu na wybrany masaż, gwarantujemy, że czas spędzony w naszych Salonach będzie wyjątkowy. 

Zapraszamy również na pakiety zabiegów spa dla dwojga i rytuały orientalne, które są połączeniem masaży tajskich i balijskich oraz zabiegów pielęgnacyjnych. 

CENNIK MASAŻU DLA DWOJGA 

Masaż (60 min.):Masaż Balijski Masaż Tajski Klasyczny Tajski Mix Masaży Olejkiem Masaż Indonezyjski Tajski Masaż Stemplami ZiołowymiMasaż Balijski Gorącą Czekoladą
Cena (za 2 os.):240 PLN240 PLN240 PLN240 PLN300 PLN 320 PLN

Umów się na Masaż dla Dwojga w jednym z naszych Spa: